Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2013

Comedy Central Vás zve do svého Sanatoria

Comedy Central, známá svými kontroverzními seriály jako South Park nebo rok starým Brickleberry, si objednala pilot k novému projektu, od kterého se očekává stejná dávka šílenosti a kontroverze. Aby ne, když se ho rozhodli pojmenovat Crazy House.

Děj se bude točit okolo dvou kamarádů, kteří poté, co po vyvedeném vtípku dostali svého šéfa do kómatu, předstírali šílenství, aby je místo vězení poslali do sanatoria pro choromyslné. Vzhledem k tomu, že Comedy Central nejde daleko pro drsný humor, doufáme, že se v některé epizodě objeví Jessica Lange (American Horror Story), aby někomu oholila hlavu.

Scénář a produkci obstará dvojka stand-up komiků Lee Rubenstein a Nick Turner. Nick Turnera mohliv poslední době diváci vidět v Late Night with Jimmy Fallon. Lee Rubenstein je zase jedním z přispěvatelů do Saturday Night Live.


Máte chuť navštívit šílené Sanatorium?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
El Jay
Autor o sobě hrdě prohlašuje, že je seriálový fanatik. Jeho největší lásky jsou Simpsonovi a Přátelé, ale sleduje vše, co mu padne do oka. Na SZ je jako doma, a tak se rozhodl přiložit ruku k dílu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lelus
před 206 týdny
na to se asi kouknu zní to docela dobře :-D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY