Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2013

Eva Longoria a scenárista Nikity pracují na projektu pro CW

Albert Kim, který se podílel od počátku seriálu Nikita na jeho scénářích, teď pracuje na scénáři pro jinou hlavní hrdinku. Společně s Evou Longoria (Desperate Housewives) a její produkční společností UnbeliEVAble Entertainment vyvíjí pro stanici CW nový projekt.

Jedná se o drama o ženě, která byla odsouzena za dvojnásobnou vraždu, kterou nespáchala. Ve vězení si krátila čas studiem práv, které úspěšně zakončila získáním titulu. Poté, co je propuštěna na svobodu, získá práci u významné právnické firmy, ta je ale podle všeho součástí konspirace, která stojí za křivým obviněním této ženy.

Kim a Longoria budou společně s Benem Spectorem plnit funkci výkonných producentů. Pro Longoriu je to v pořadí třetí projekt, do kterého se letos pustila. Prvním bylo drama Trust, které vzniklo podle námětu kolumbijské telenovely Pura Sangre. O tento projekt projevila zájem stanice ABC. Tím druhým je nepojmenovaná komedie pro NBC, která se nechala inspirovat životem sexuální terapeutky Laury Berman.


Myslíte si, že se jedná o originální nápad? Měl by projekt dostat šanci?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jajinka
před 202 týdny
Mně přijde na hlavu už jen ten námět. Dokážete si představit, jak významná...
phoebess
před 202 týdny
Hele, jakože významnou ne... Ale znám případ, že si vystudoval...
ševča
před 198 týdny
no ne, ale i když znám velké právnické firmy jen ze seriálů, všichni...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY