Facebook Twitter E-mail
6. prosince 2013

Blíží se speciální 200. epizoda HIMYM

Článek může obsahovat spoilery k ději, takže zvažte, jestli chcete ve čtení pokračovat. Na co se ve slavnostní dvousté epizodě můžeme těšit? HIMYM si pro nás připraví mnohem více scén s Matkou. Prozatím je matka v podání Cristin Milioti poněkud nedostatkovým zbožím, to se ale změní právě tímto milníkem.

Výkonný producent Craig Thomas prozradil, že dvoustá epizoda, která se odvysílá v lednu, bude brána z perspektivy „Jak vaše matka potkala mě“ a bude vyprávěna z pohledu její postavy.

K tomu dodává Carter Bays: „Naše stá epizoda byla hlavně o oslavování úžasného obsazení, které máme k dispozici, ne že by si obsazení nezasloužilo oslavit i tu dvoustou, ale to je jiná věc. Je to hlavně o příběhu a nám připadalo správné udělat tuhle epizodu jinak.“

Větší prostor před kamerou dává Cristin zároveň i větší šanci na zisk nějakého ocenění. „Jestli nebude nominována na Emmy za hostující roli, tak už nevím, co víc by měla udělat,“ komentuje její vystoupení Thomas a dodává: „Ona je opravdu fantastická. Každý, komu se líbí její postava, si tuhle epizodu zamiluje.“

Jak se příběh blíží ke konci, tak se blíží i ono osudové setkání mezi Tedem (Josh Radnor) a jeho budoucí ženou na vlakovém nádraží. Bude to ale radostná chvíle? Koneckonců, Ted sedí na zastávce opravdu zničený a navíc má ruku v obvaze.

„Byl to náročný víkend pro každého. Ted bude hodně dole, ale potká Matku přesně v ten správný okamžik,“ odtajňuje Bays. „Na konci série bude Ted velmi šťastný,“ dodává Thomas.


Jak se vám vlastně líbí Matka? Těšíte se na dvoustou epizodu? Jste rádi, že už bude HIMYM končit?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

PetrK
před 205 týdny
Sláva, snad to nějak děj oživí, dyť poslední dobou je to už sledování spíš ze...
Destinytte
před 205 týdny
To by mohlo být zajímavé. Trochu oživení neuškodí.. Jsem ráda, že seriál...
ševča
před 203 týdny
tak to zas bude aspoň trochu změna.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY