Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2013

The Strain: John Hurt přeobsazen

V novém dramatu televizní stanice FX s názvem The Strain dojde k přeobsazení role. Tvůrci seriálu, Guillermo del Toro, Carlton Cuse a Chuck Hogan, našli náhradu za Johna Hurta, který měl ztvárnit postavu profesora Abrahama Setrakiana. Roli převezme David Bradley.

Bradley se stal neblaze proslulý díky roli Waldera Freye v seriálu Game of Thrones. Je dobře známý také z Harryho Pottera nebo rolí Williama Hartnella v doctorovském speciálu An Adventure in Space and Time.

Profesor Setrakian je popisován jako přeživší holocaustu, který emigroval do USA po druhé světové válce. Nyní provozuje zastavárnu ve španělském Harlemu. Po vypuknutí tajemné epidemie se znaky starobylého a zlého kmene upírů je pravděpodobně tím jediným člověkem, který má odpovědi. Teď zbývá jen to, aby ho ostatní začali poslouchat.

V seriálu dále hrají Corey Stoll, Mia Maestro, Sean Astin, Kevin Durand, Natalie Brown, Jonathan Hyde, Richard Sammel, Robert Maillet, Jack Kesy, Ben Hyland a Miguel Gomez.

Seriál bude mít premiéru v červenci 2014 na televizní stanici FX.


Jste rádi za Davida Bradleyho nebo byste raději dali přednost Johnu Hurtovi? Budete seriál sledovat?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Franki
před 206 týdny
Tak Hurt by byl nejspiš lepší, ale určite to půjde i s bradlayem, otazkou...
ševča
před 204 týdny
nevím, jestli ho dokážu vidět jako klaďáka.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY