Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2013

Veronica Mars: Film má datum premiéry!

Fanoušci Veronicy Mars už nadále nemusí tápat v nejistotě! Tvůrce seriálu a chystaného filmu, Rob Thomas, dnes totiž potvrdil, že film již má oficiální datum premiéry.

Jaký termín by se hodil více, než premiéra ve výroční den od spuštění rekordní Kickstarter kampaně. Thomas potvrdil, že film s oficiálním názvem Veronica Mars půjde do kin 14. března 2014, tedy po 366 dnech od začátku kampaně, která vydělala 5,7 milionů dolarů.

Prozatím není jasné, v jakém množství bude film do oběhu nasazen. Původně bylo v plánu pouze pár velkých městských kin, nicméně Thomas si je poměrně jistý, že produkční společnost Warner Bros. bude film propagovat šířeji, dokonce celostátně.

Film se bude odehrávat deset let po událostech v seriálu. Veronica zamíří zpět do Neptune na třídní sraz a znovu se setká se svými starými přáteli a dalšími obyvateli tohoto městečka.


Patříte i vy mezi nedočkavé fanoušky, kteří si 14. března pečlivě zaznačí do kalendáře? Těšíte se na nové příhody Verči a spol?

Líbil se ti článek? Máš rád seriály a bavilo by tě o nich psát podobné novinky? Do našeho týmu článkařů hledáme nové posily. Pokud umíš anglicky a máš zájem o kredity navíc, napiš na ragelly@serialzone.cz nebo na SerialZone zprávu uživatelce ragelly, pošleme ti podrobnější informace.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

The M
před 274 týdny
Uvidím koľko tam budú kvákať a potom sa rozhodnem. :P :D Síce mám už...
yllaiz
před 273 týdny
Nevíte někdo kde by se dali stáhnout titulky? nejlépe v češtině :D
HonZajs000
před 273 týdny
To si budeš muset ještě chvilku počkat. I když na titulkách.com myslím už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY