Facebook Twitter E-mail
7. prosince 2013

The Wolfman na NBC

NBC má dalšího uchazeče pro páteční nadpřirozený blok, který aktuálně drží Grimm a Dracula. Pochází od výkonného producenta a scenáristy Daniela Knaufa, který se aktuálně podílí na již zmíněném seriálu Dracula.

Projekt s názvem The Wolfman je založen na filmu The Wolfman z roku 2010 v hlavní roli s Beniciem Del Torem a Anthony Hopkinsem (což byl remake filmu z roku 1941). The Wolfman je jedním ze dvou projektů, které má Knauf u NBC; druhým je nadpřirozená telenovela vytvořená společností Electus.

Filmového Wolfmana produkovala společnost Universal Pictures. Je popisován jako nadpřirozený thriller, který zkoumá, co to znamená být člověkem. Hlavní postavou je Lawrence Talbot, který je postižený starověkou kletbou a přemění se do alfa predátora. Na pozici výkonného producenta spolu s Knaufem pracují také Stuber a Quan Phung.

Dalším projektem je zatím nepojmenovaná telenovela, která pojednává o nemilosrdných a nadpřirozených praktikách šesti vychovatelek exkluzivního dámského klubu Hancock Park, které představují skutečné hybatelky dění v Městě Andělů. Knauf píše scénář a je zároveň s Benem Silvermanem a Jimmym Foxem výkonným producentem.


Líbí se vám nový projekt? Chtěli byste další seriál o vlkodlacích?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 206 týdny
Jo jo, The Wolfman by mohl být zajímavý, pokud se to pojme nějak tvrdě a drsně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY