Facebook Twitter E-mail
6. prosince 2013

The Originals & AHS: Čarodějka a Satan míří do New Orleans!

V New Orleans se letošní seriálovou sezónu čaruje. A opravdu hodně! Probíhá tam totiž děj seriálu The Originals i třetí série American Horror Story. A my si teď povíme, kteří herci se v těchto seriálech od nového roku objeví…

Do The Originals míří mladá herečka Elyse Levesque. Ta je nejvíce známá svoji rolí Chloe v seriálu Stargate Universe (Hvězdná brána: Hluboký vesmír). Ztvární rusovlasou čarodějku Genevieve a uvidíme ji ve více epizodách. Svůdná a klamavá Genevieve se vrací do New Orleans s tajemným plánem a nedokončenými záležitostmi s Rebekou a Marcelem. Poprvé se objeví ve třinácté epizodě.

Kromě SGU jsme Elyse mohli vidět v seriálech Cedar Cove, Smallville a Men in Trees. Narodila se 10. září 1985 v Kanadě.

A v aktuální sérii AHS nazvané Coven se objeví Phillip Broyles… tedy vlasně herec Lance Reddick! Zahraje si postavu Papa Legba, což je takový „voodoo satan“ (viz wiki) a bude klíčovou postavou v životě Marie Laveau (Angela Bassett). Poprvé se ukáže již v první lednové epizodě (4×10) a zůstane až do konce série. Tvůrce seriálu Ryan Murphy k této postavě už dříve řekl: „Zjistíte, proč vypadá Marie Laveau tak dobře – protože prodala svou duši!“ Zajímavé, že?!

Lance se narodil 31. prosince 1969 v americkém Baltimoru. Kromě Fri(n=d)ge měl důležitou roli i v seriálu The Wire. Dále se objevil ve Ztracených, Wilfredovi, Kriminálce Miami a dalších seriálech. Od ledna se na něj (tedy kromě AHS) můžeme těšit i v novince Intelligence.


Tak co, jste zvědaví na tyto dvě nové postavy? Co myslíte, že mají v plánu? Dejte nám vědět do komentářů! :-)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

WhiteSparkle
před 201 týdny
Tipuju, že nová čarodějka v TO bude buď potřebovat s něčím pomoct...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY