Facebook Twitter E-mail
9. prosince 2013

HBO připravuje provokativní drama o čarodějnických procesech

Ještě máme v živé paměti, když se na stanici Showtime se svými fanoušky po osmi úspěšných letech rozloučila Tráva (Weeds). Letos nás potěšil návrat Jenji Kohan na Netflix, když předvedla vězeňské drama Orange is the New Black. Nyní míří na HBO!

Úspěšná tvůrkyně připravuje pro HBO provokativní drama. Zatím bezejmenný projekt se má zabývat jednou z nejzajímavějších kapitol v americké historii, čarodějnickými procesy ve městě Salem v 17. století, kdy nesnášenlivost a represe poštvala souseda proti sousedovi a vedla až k davové hysterii.

Společně s Jenji se na scénáři bude podílet Bruce Miller (Alphas, Eureka) a Tracy Miller. Jenji Kohan a Bruce Miller zároveň budou také působit jako výkonní producenti. Projekt patří pod skupinu Lionsgate TV.

Kromě toho jsou momentálně v plném proudu přípravy na druhou sérii Orange is the New Black. Jenji si na nedostatek práce opravdu nemůže stěžovat.


Baví vás seriály Jenji Kohan? Zajímá vás tenhle projekt? A je HBO ideální destinací pro tenhle materiál?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Deaneira
před 205 týdny
Zajímavé téma, od dobrého tvůrce, to by mohlo dopadnout skvěle :-)
Pajky
před 205 týdny
Taky mě na tom láká hlavně tvůrce, tak uvidíme
Merenwen
před 205 týdny
Mam rada vecicky od HBO, takze sa na to urcite tesiim :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY