Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2013

V Community se objeví Chris Elliott

Seriál Community (Zpátky do školy) se vrací na televizní obrazovku 2. ledna a právě se objevilo jméno dalšího herce, který se na půdě Greendale objeví.

Bude jím Chris Elliott, kterého si nejspíš můžete pamatovat z role Mickeyho Aldrina, nezodpovědného otce Lily v HIMYM. Chris se objeví v jedné z jarních epizod a ztvární poněkud excentrického zakladatele Greendale Community College. O tom, proč se jeho postava ukáže, mnoho nevíme. Vlastně víme jen to, že před mnoho lety zmizel z povrchu zemského kvůli bizarnímu sexuálnímu skandálu.

Kromě Elliotta se může pátá série Community pochlubit opravdu zajímavým výčtem hvězdných hostů, mezi kterými nechybí dvojice z Breaking Bad, Jonathan Banks a Vince Gilligan, dále Walton Goggins, David CrossArrested Development, veterán z Terminátora a Last Resortu Robert Patrick nebo samotný Castle, Nathan Fillion.


Těšíte se na návrat Community? Nebo si myslíte, že už jim trochu dochází šťáva?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY