Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2013

Nové postavy ve OUAT: Princezna a záporačka

Před pár týdny se divákům v seriálu Once Upon a Time představila jedna z ikonických disneyovských postaviček, malá mořská víla Ariel (JoAnna Garcia Swisher). Tvůrci seriálu nemarnili čas a rozhodli se, že jejich příběh obohatí další známá princezna. Tentokrát svou inspiraci našli u animovaného filmu Tangled (Na vlásku); do jejich pohádkového světa zamíří hlavní postava filmu, princezna Rapunzel (česky Locika). Roli získala herečka Alexandra Metz, která si před nedávnem v seriálu The Originals zahrála čarodějku Katie.

Rapunzel je popisována jako na první pohled plachá a nesmělá dívka se zvědavostí a odhodláním, které ovšem ubíjí letitý strach. Z čeho? To zatím není jasné.

Metz se ve své roli předvede ve 14. epizodě 3. série, která se bude vysílat v druhé polovině března. Zatím nebylo nic potvrzeno, ale není vyloučeno, že se drží i déle. Metz se kromě The Originals objevila také v seriálech Chicago Fire, The Good Wife a Gossip Girl.

Kromě mladé princezny si tvůrci pro fanoušky přichystali ještě jedno překvapení, tohle je ovšem spíše nemilé. Do seriálu se chystá nová záporná postava, o které se toho zatím moc neví. Do role této záporačky byla obsazena herečka Rebecca Mader, kterou si určitě pamatujete jako Charlotte Lewis ze seriálu Lost (Ztraceni). Zahrála si také v seriálech No Ordinary Family, Fringe a Work It.

V tomto roce se s ní ale seznámit nestihneme. Její premiéra je naplánovaná až na příští rok, vypadá to ovšem, že se objeví hned v prvních březnových epizodách. Malé ukázky se diváci dočkají ještě letos v promu, které bude odvysíláno po skončení finále první poloviny série (15. prosince).

Společně se zprávou o tomto záhadném castingu se vynořila i spousta spekulací o tom, kdo by to mohl být. Třemi nejsilnějšími kandidátkami jsou zatím Cruella DeVille (101 dalmatinů), zlá čarodějnice z Východu (Čaroděj ze země Oz) a vzhledem k výše zmíněnému obsazení Rapunzel, by to mohla být čarodějnice Gothel (Na vlásku).


Viděli jste film Tangled? Těšíte se na nové postavy? Kdo bude podle vás tato záhadná záporačka?

(Zdroj: TV Line (1), TV Line (2))

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

El Jay
před 206 týdny
Jako postava v Lost mi přišla děsně protivná, ale jako osoba mi na první...
Lola
před 205 týdny
Přesně tak... Vůbec nechápu ten záměr :((
Gabik.029
před 204 týdny
Takže nová záporačka SPOILER » je zlá čarodějnice z Východu «.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY