Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2013

Glee: Do sté epizody zavítají i původní postavy

Nedávno jsme vás informovali, že se tvůrci seriálu Glee rozhodli, udělat 100. epizodu pro fanoušky něčím výjimečným. Spustili hlasování, kde si diváci mohou zvolit písničky, které by chtěli v této jubilejní epizodě slyšet. Tím to ale nekončí. Ryan Murphy, tvůrce seriálu, si přichystal ještě jedno překvapení. Všem hercům, kteří si v seriálu v minulosti zahráli nějakou významnější roli, nabídl, aby si své úlohy zopakovali.

Murphy na svém Twitteru potvrdil, že se v této epizodě zatím určitě objeví Heather Morris (Brittany), Harry Shum Jr. (Mike), Mark Salling (Puck), Amber Riley (Mercedes), Dianna Agron (Quinn) a Kristin Chenoweth (April). Návrat Jaymy Mays (Emma) zatím potvrzen nebyl.

Nejvýznamnější je pravděpodobně návrat Heather Morris, která se jako Brittany ukázala naposledy ve finále 4. série. Poté byla postava ze seriálu odepsána a Morrisové se mezitím v době její nepřítomnosti v seriálu narodil syn Elijah. Ovšem za největší událost bychom mohli považovat návrat Dianny Agron. Tu jsme měli možnost naposledy vidět ve 14. epizodě 4. série. Neukázala se ani v letošní epizodě s názvem Quarterback, která byla věnována postavě Finna Hudsona a jeho představiteli Corymu Monteithovi, který v červenci tohoto roku tragicky zemřel.

Glee se na televizní obrazovky po vánoční pauze vrátí v únoru a 100. epizoda je naplánovaná na 18. březen. Došlo jen k malé změně, seriál se už nebude vysílat ve čtvrtky, ale byl přesunut na úterní večery.


Na koho se těšíte nejvíc? Bez koho byste se naopak obešli?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tereeeza
před 201 týdny
V klipu ukázala spíše herecký talent, myslím, že napodobování Brandona bylo...
IrmaVep
před 201 týdny
Ne, nezklamalo :D To jen, že její hlas se mi extrémně líbí, tak jsem se...
Lucius
před 201 týdny
Vždycky je super vidět starý známý tváře, takže doufám, že se jich tam objeví...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY