Facebook Twitter E-mail
9. prosince 2013

Z Kristen Schaal se stane Americké Monstrum

Ne doslova, samozřejmě. Kristen Schaal (Bob's Burgers) se objeví v nové komedii na ABC, American Monster, zakoupenou od Chrise Millera (Brooklyn Nine-Nine) a Phila Lorda (Clone High).

Komedie se bude odehrávat v malém americkém městečku, jehož základy otřese zpráva o „vraždě století“. Hlavní podezřelou je místní ztracená existence a společností nepřijatá žena, ze které se stane veřejně známá osobnost. Každý o ní bude mluvit, i když ne v dobrém.

Kristen si kromě hraní zkusí i psaní scénáře. V tom ji bude doprovázet její manžel, Rich Blomquist (Saturday Night Live). Miller a Lord budou seriál produkovat a ne sami. Do svého týmu si přizvali i Setha Cohena, výkonného producenta z Comedy Central. Můžeme tedy očekávat dávku zvráceného humoru, který je pro Comedy Central typický.

Pro Millera a Lorda je to už třetí prodaná komedie do televize. Dvě komedie už zakoupil FOX – projekty ve vývoji The Last Man on Earth a Torched (scénář píše náš milovaný Ray Romano).


Budete sledovat osudy Amerického Monstra?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
El Jay
Autor o sobě hrdě prohlašuje, že je seriálový fanatik. Jeho největší lásky jsou Simpsonovi a Přátelé, ale sleduje vše, co mu padne do oka. Na SZ je jako doma, a tak se rozhodl přiložit ruku k dílu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 185 týdny
Komedie o vraždě? No to vypadá nadějně, ale oni to stejně zkazí.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY