Facebook Twitter E-mail
7. prosince 2013

Terminátor opět jako seriál

Úspěšná filmová legenda Terminátor míří na televizní obrazovky. Čtyři roky po zrušení seriálu Terminator: The Sarah Connor Chronicles se spojují společnosti Skydance Productions a Annapurna Pictures, aby společně přenesly slavnou značku zpět na televizní obrazovky.

O projekt se zajímají taková producentská esa, jakými jsou Zack Stentz a Ashley Miller (Thor, X-Men: First Class). Dvojice se pustí do psaní scénáře a produkci nového seriálového Terminátora, který bude obsahem ladit k původní filmové trilogii.

Seriál začne svůj příběh v kritickém momentě z prvního filmu, ovšem nezvolí si stejné východisko z této situace. Naopak televizní Terminátor z tohoto momentu vyjde úplně opačným směrem. S postupem času se dějová linka seriálu bude křížit s následným filmovým dějem v překvapivých a dramatických bodech.

Kromě chystaného seriálu se připravuje také nová filmová trilogie pod režijní taktovkou Alana Taylora, kterou chce společnost Paramount Pictures nasadit do kin v roce 2015. Ani jeden z nových terminátorských projektů není velkým překvapením. Původní film z roku 1984 vydělal celosvětově přes jednu miliardu dolarů.


Jste fanoušky filmů o Terminátorovi? Zaujala vás možnost seriálu s touto tematikou?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
hodně dávno
Seriál Terminator: Sarah Connor Chronicles jsem nikdy neviděl...takže nevím zda...
Idrial
hodně dávno
SCC jsem moc nesledovala, ale třeba bude jiné zpracování tak poutavé, že se...
ševča
hodně dávno
fakt? už ten první seriál jsem neviděla, protože ačkoliv bych ráda viděla lenu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY