10. 12. 2013

Spin-off Sin City 2 a spousta nových seriálů už ve výrobě

Spin-off Sin City 2 a spousta nových seriálů už ve výrobě

Produkční společnost The Weinstein Company, která je proslulá svými filmovými hity, se chystá rozšířit své pole působnosti a míří k televizi. Začala pracovat na několika projektech, které nabídla televizním stanicím. Chce si tím údajně udržet větší stabilitu.

Bratři Weinsteinovi se rozhodli, že rok 2014 pro ně bude ve znamení změn a přesun k televizi je jednou z nich. Už teď tvrdě pracují na vývoji více než šesti seriálů. Jedním z nich je detektivní drama Book of the Dead (Kniha mrtvých), zatím bylo objednáno 10 epizod. Název není zavádějící, děj se bude skutečně odehrávat ve starověkém Egyptě. Dalších 10 epizod bylo objednáno k seriálu 10 Commandments (Desatero přikázání), kde by se každá z nich mohla zabývat jedním z přikázání, která byla předána Mojžíšovi. Režie jedné takové epizody by se rádi ujali například Lee Daniels nebo Madonna. Pro Netflix vyvíjí dobrodružný projekt o bojových uměních s názvem Marco Polo, který po dlouhých peripetiích s natáčením v Číně chtěla původní stanice, Starz, zrušit. Drama ale odkoupil právě Netflix. 14 epizod k seriálu War and Peace (Vojna a mír) a seriál Stan & Ollie si objednala BBC. Druhý jmenovaný se soustředí na pozdější léta komiků Stanleyho Laurela a Olivera Hardyho. Posledním projektem je nepojmenovaná komedie ve stylu seriálu Entourage.

Ale tohle není vše, co Weinsteinovi plánují. Společnost by také ráda z některých svých filmů vytvořila seriály. Těsně po premiéře filmu Sin City: A Dame to Kill For (Sin City 2) (24. srpen 2014) by rádi představili i svůj seriálový spin-off právě k tomuto snímku. Harvey Weinstein by údajně rád viděl i film Silver Linings Playbook (Terapie láskou) v seriálové podobě. Bob Weinstein zase pracuje na pilotu pro MTV, který bude vycházet z tetralogie Scream (Vřískot). A s filmovým režisérem Frankem Darabontem spolupracuje na desetidílné sérii The Mist (Mlha).


Který z výše zmíněných seriálů vás oslovil nejvíce? Co říkáte na filmové spin-offy?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
ševča

ševča

hodně zajímavého. nejvíc mě asi zaujala ta kniha mrtvých.
hodně dávno
Další články k tématu