Facebook Twitter E-mail
7. prosince 2013

Losování soutěže s Diteti.cz

Toto trvalo. Spousta nepříznivých okolností nám dvakrát odsunula datum losování, ale dnes už to vyjde! Můžete začít odpočítávat čas do 19:00. Snad… :-)

Jinak vše je stejné jako vždy. Losovat budeme on-line pomocí naší aplikace, kterou si můžete vyzkoušet už teď. Ovšem na opravdové výherce si musíte počkat až na naše losování v osm.

Aplikace zároveň losuje i dva náhradníky v případě, že někdo nečetl pravidla a vyplnil nesmyslnou adresu, či adresu do zahraničí. Pak bez výjimky získává cenu první náhradník. Kdyby problémů bylo více, tak druhý náhradník a pokud jich bude ještě více, tak dolusujeme další náhradníky (tentokrát již mimo záznam).

To je pro zatím vše a nezapomeňte se večer mrknout, kdo že to vyhrál…


TO byl tedy napínavý přenos. To víte, na živo člověk nikdy neví, co ho potká. Technika si s námi dnes tedy ošklivě pohrála. Na příště si připravím nějakou prózu, ať se při čekání nenudíte. Tak jako tak jsme se nakonec výherců dočkali. Takže jim srdečně gratulujeme.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

stonefire
před 202 týdny
Napětí by se dalo krájet :D Blahopřeji výhercům! :)
Fruiko
před 202 týdny
To je tak, když za okny zuří orkán. Nestabilní připojení, mno. :D Ale nechtěl...
Maarti
před 202 týdny
Gratuluju výhercům, tak snad už příště :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY