Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2013

ABC koupila dvě nová dramata, dojde i na dvojí život

Prvním projektem je drama od tvůrců Davida Diamonda a Davida Weissmana, které se bude odehrávat ve dvou realitách. Dostalo název The Double Life Of Emily Reed.

Emily Reed je pětatřicetiletá rozvedená žena z New Jersey, se dvěma dětmi na krku. Dostala se do bodu, kdy jí nezbývá nic jiného, než se společně s dětmi nastěhovat ke své matce. Zrovna ve chvíli, kdy se vzdá všech svých snů, se ráno probudí v nádherném bytě v Soho a na posteli vedle ní leží ještě nádhernější nahý muž. A v tom momentě začíná její dvojitý život, jelikož bude každý den prožívat dvakrát. Jednou jako rozvedená matka dvou dětí, která žije na předměstí New Jersey, a jednou jako úspěšná a nezávislá obchodnice v New Yorku.

Nápad je, dá se říct, kombinací mezi filmem Sliding Doors (Srdcová sedma) a seriálem Awake (Procitnutí). Diamond a Weissman budou plnit funkci výkonných producentů, společně s Wyckem Godfreym, Martym Bowenem a Larrym Gilbertem.

Druhým projektem je drama Wisdom, které má na svědomí Jonathan Abrams. Jedná se o sexy soapku plnou tajemství, lží a velké záhady, která obklopuje vůbec první rodinu, která kdy v Silicon Valley žila – Wisdomovy. Jejich svět se obrátí vzhůru nohama, když se u nich ukáže jedna inteligentní žena, která přišla hledat odpovědi na otázky týkající se její minulosti.

Abrams bude sloužit zároveň i jako výkonný producent. Přidají se k němu Marcus Wiley a Julia Franz.


Zaujal vás některý z projektů? Kdyby to bylo na vás, dali byste jim šanci?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 162 týdny
Srdcová sedma, kterou jste zmínila, byla na sledování hodně zajímavá a je to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY