Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2013

Constance Zimmer se objeví v Growing Up Fisher

Herečka Constance Zimmer se objeví nejen v seriálu Growing Up Fisher, ale i v pilotu k nemocničnímu dramatu Complications.

Constance se poslední dobou v seriálovém světě opravdu činí. Během roku 2013 si zahrála v House of Cards, Grey's Anatomy (Chirurgové) nebo v The Newsroom.

V seriálu DJ Nashe, Growing Up Fisher, si zahraje postavu Allison, sebevědomé a zábavné svobodné matky, která žije naproti Melovi (J.K. Simmons). Bude mezi nimi určité napětí, které vygraduje v pozdějších epizodách. Oficiální premiéra seriálu ještě nebyla stanovena.

V pilotu Complications rozšířila již tak početné obsazení, o kterém jsme nedávno informovali. Constance se objeví jako Dr. Laster, psychiatrička přiřazená k pacientovi, který napadl záchranáře na pohotovosti. V případě, že stanice objedná celou sérii, tak by se připojila mezi hlavní herce. Znovu by se tak shledala s Jasonem O'Marou, se kterým hrála v seriálu Po právu.


Zaznamenali jste Constance Zimmer? Chystáte se sledovat Growing Up Fisher nebo Complications?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY