Facebook Twitter E-mail
9. prosince 2013

Californication: Hank Moody se loučí!

Třetí velká kabelovková ztráta roku 2014 je tady. Po dřívějším oznámení konců True Blood a Warehouse 13 nyní stanice Showtime potvrdila, že její veteránské drama Californication skončí po nadcházející sedmé sérii.

Černá komedie s Davidem Duchovnym v hlavní roli se s fanoušky rozloučí závěrečnými dvanácti epizodami, které začne stanice vysílat v dubnu 2014.

Californication je jedním z posledních seriálů, které na stanici vznikly ještě za dob Roberta Greenblatta, předchůdce současného prezidenta stanice, Davida Nevinse. Minulý rok Showtime uvažovala o vytvoření spin-offu s Faith (Maggie Grace), nicméně od tohoto nápadu letos v lednu upustila.

Rozhodnutí o ukončení příběhu spisovatele Hanka Moodyho přichází v roce, který se pro stanici stal charakteristickým pro rušení seriálových veteránů. Pod drnem skončily také The Big C, Dexter a The Borgias.


Další stálice se s fanoušky brzy rozloučí. Koukáte stále na Californication? Bude vám seriál chybět? Přichází podle vás rozhodnutí o zrušení ve správnou chvíli?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ajam
před 201 týdny
No to snad ne - pokud do předu ví že seriál končí tak snad tomu napíší dobrý...
ragelly
před 201 týdny
Se obávám, že sedmička už je dotočená chvíli...
gody
před 181 týdny
ja opet vyborna. napad na uzavreni me prijde dobry, skoro logicky. hanku,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY