Facebook Twitter E-mail
12. prosince 2013

Víme, kdy se vrátí hity stanice USA Network

Stanice USA Network oznámila, kdy se můžeme těšit na návrat oblíbených seriálů.

První, o kom si povíme, je seriál Psych (Agentura Jasno). Již tento týden se dočkáme speciálního muzikálového dvojdílu, který však spadá ještě do sedmé série; nová začne 8. ledna.

Co si pro nás tvůrci přichystali? Hlavní duo se vypraví do Londýna a důvodem bude postava jménem Desperaux (Cary Elwes). Kromě toho se diváci dočkají i epizody, kterou si měli možnost sami zvolit. Jde o epizodu „A Nightmare on State Street“, kterou bude režírovat sám James Roday. Práci za kamerou si v této sérii vyzkoušela i Kirsten Nelson; mezi hosty se představí Mira Sorvino, Phylicia Rashad, Kristy Swanson, Anthony Michael Hall, Billy Zane a Bruce Campbell.

Po zimní pauze se se čtyřmi novými epizodami vrátí i seriál White Collar (Ve službách FBI); jeho návrat je naplánován na večer 9. ledna. Neal Caffrey (Matt Bomer) zůstane pod kontrolou Curtise Hagena (Mark Sheppard) a musí splnit jeho poslední úkol, aniž by se o tom dozvěděl Peter Burke (Tim DeKay) a FBI. Velkou roli v nových dílech pak sehraje i Bridget Regan.

Jedna z postav se dostane do smrtelného nebezpečí poté, co bude odhaleno velké tajemství. V pozici hostů se nám představí Steven Pasquale, Boris McGiver nebo Asa Somers. Jedné z epizod se za kamerou zhostí Tim DeKay.

Třetím do party je seriál Suits (Kravaťáci). Tady se dočkáme zbývajících šesti dílů třetí série – vysílání začne 6. března. A na co se můžeme těšit? Harvey (Gabriel Macht) a Jessica (Gina Torres) budou řešit budoucnost firmy a k tomu bude Louis (Rick Hoffman) hrozit tím, že odhalí pravdu o Mikovi (Patrick J. Adams).

Můžeme se těšit i na několik hvězdných hostů, představí se nám Stephen Macht, Zeljko Ivanek, Jamey Sheridan, Patrick Fischler nebo olympijský medailista Michael Phelps.

Kravaťáci dostanou nového partnera ve vysílacím programu, společnost jim bude dělat nová půlhodinová komedie Sirens od tvůrců Denise Learyho a Boba Fishera. Od nasazení po Suits si na stanici slibují solidní počet diváků, protože cílová skupina by měla být stejná.

O co vlastně půjde? Příběh bude sledovat trojici mužských záchranářů v Chicagu. Dobrodružství v sanitce si bude užívat sportovně založený Johnny (Michael Mosley), jeho nejlepší kamarád Hank (Kevin Daniels) a citlivý nováček Brian (Kevin Bigley). Díky svým případům se posádka často setkává i s Johnnyho expřítelkyní Theresou (Jessica McNamee), která je policistkou.

V první desetidílné sérii se dočkáme i několika hostů, objeví se například Jean Smart, Loretta Devine, Bill Nunn, Lenny Clarke, Nora Dunn nebo John Scurti.


Těšíte se na návrat seriálů? Máte rádi stanici USA Network? Co říkáte na novinku Sirens?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 205 týdny
Samozřejmě se nemohu dočkat na pokračování třetí série Suits, rozhodně zkusím...
allyska
před 205 týdny
na white collar se těšim asi nejvíc a na novou komedii mrknu, když si přečtu...
Pajky
před 205 týdny
Mě už USA přesvědčila, takže novou komedii zkusím i bez recenzí :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY