Facebook Twitter E-mail
14. prosince 2013

Sean Saves the World: Znovushledání z Willa a Grace!

Fanoušci Willa & Grace, máte se na co těšit. V letošní novince stanice NBC, Sean Saves the World, vás čeká znovushledání.

Sean Hayes, který je hlavní postavou komediální novinky NBC, se bude těšit ze společnosti jedné z postav, se kterou hrál v seriálu Will & Grace. Jedná se o Megan Mullally, známé z role Karen Walker v již zmíněném seriálu. Teď se dostane i do toho Hayesova, a to v roli jeho sestry.

Půjde o první znovushledání těchto dvou herců na televizních obrazovkách po zhruba deseti letech. Epizoda, ve které se Hayes s Mullally opětovně sejdou, se bude natáčet v únoru příštího roku, v televizi se této epizody dočkáme těsně před koncem první série, v sedmnácté epizodě.

NBC nadělila seriálu Sean Saves the World i přes průměrné ratingy dalších pět epizod. Toto opětovné shledání starých postav z Will & Grace by mohlo přitáhnout další diváky.


Těšíte se na setkání Jacka a Karen po letech? Pomůže to Seanovi dostat se z průměrných ratingů a sledovanosti někam výš? Napište své názory do komentářů!

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 239 týdny
Jack a Karen jsou prostě nejlepší, nemůžu se dočkat, až se znovu dají dohromady...
Tulrika
před 239 týdny
Bojím se, že v nich všichni uvidí Karen a Jacka a nezvyknou si na nové...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY