Facebook Twitter E-mail
15. prosince 2013

Doctor Who: V čem bude hrát Peter Capaldi?

Změna hlavního herce s sebou nese i změnu mnoha dalších věcí. Přesně s tím se budou nyní potýkat i tvůrci Doctora Who (Pán času). Kromě nejdůležitější výměny, Petera Capaldiho za Matta Smitha, přichází i nová osobnost, chemie se společníkem a samozřejmě Tardis. Vzhled Doktora je stejně důležitý jako cokoliv jiného, protože s každou regenerací přichází individuální smysl pro styl.

Fez a tvídové sako pravděpodobně odejde společně s jedenáctým Doktorem, ale co oblek pro Doktora dvanáctého? Podle BBC začal Peter Capaldi intenzivně spolupracovat s hlavním tvůrcem, Stevenem Moffatem, a výkonným producentem, Brianem Minchinem, na návrzích vzhledu nového Doctora.

Podle zdrojů by to měl být oblek „tak trochu staromódní“ vzhledem k tomu, že jde o nejstaršího (nového) Doktora. Zároveň by však měl vyjadřovat „pohled do budoucnosti“. Ačkoliv jsou přípravy na osmou sérii v plném proudu, oblek je stále pečlivě ukryt pod tvůrcovskou pokličkou.

Ještě může chvíli trvat, než Capaldiho oblek spatří světlo světa, ale fanoušci se dočkají jeho prvních okamžiků coby Doktora během vánočního speciálu „The Time of the Doctor“. Ten je naplánován na 9. hodinu večerní na stanici BBC America.


Jste zvědaví a nedočkaví v čem se Peter Capaldi nakonec představí? Jak si ho představujete vy?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sgjoli
před 201 týdny
Matt mi bude chybět, ale Capaldimu budu jistě držet palce, aby se s rolí...
Drunk_Queen
před 201 týdny
Já začala s díly z roku 2005 (protože právě ty začala ČT2 vysílat),...
marsi_who
před 201 týdny
Nový Doktor je schválne robený aj pre nových divákov. Ale je tu aj kopa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY