Facebook Twitter E-mail
15. prosince 2013

Mom: Táta Christie na scéně

Herec a komik Kevin Pollak získal klíčovou roli v letošní novince Mom, kterou produkuje Chuck Lorre. Zahraje si zde otce Christy (Anna Faris), hlavní postavy seriálu.

Pollak ztvární postavu Alvina Biletnikoffa, dřívějšího přítele Bonnie (Allison Janney), který ji opustil zrovna ve chvíli, když mu v nemocnici rodila dceru Christy. V současnosti vlastní autodílnu, která je od Napy vzdálená jen pár hodin cesty. Také má vlastní rodinu, s již odrostlými dětmi. Alvin se objeví v jedné z lednových epizod, ale Pollakův možný návrat do budoucna není vyloučen.

Již minulý rok se Pollak pokusil o spolupráci se CBS. Stanice si objednala pilot Beverly Hills Cop, ve kterém hrál společně s Brandonem T. Jacksonem. Bohužel se stanici nezalíbil natolik, aby si objednala celý seriál. Herce jste dříve mohli zahlédnout například v seriálech Shark, Family Tree, Childrens Hospital nebo Men at Work.

Kevin Pollak má svou vlastní show, kam si zve různé celebrity, se kterými provádí až dvě hodiny dlouhé rozhovory. Hosty jeho show byli například Michael C. Hall, Nathan Fillion, Paget Brewster, Ken Marino, Felicia Day, Adam Brody, Zac Levi a spousta dalších. V případě zájmu se na tyto rozhovory můžete podívat na Pollakově YouTube kanálu.


Jste zvědaví, jaký bude otec Christy? Doufáte, že se dozvíte něco z jejich minulosti?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY