Facebook Twitter E-mail
15. prosince 2013

Flesh and Bone: Balet na Starz přece jen bude?!

Jak už jsme vás informovali v tomto článku, kabelová stanice Starz začala vyvíjet nové baletní drama od výkonných producentů Breaking Bad (Perníkový táta), Moiry Walley-Beckett a Lawrence Bendera. Dlouho bylo kolem tohoto projektu ticho po pěšině, nicméně nyní se konečně vynořily nové informace.

Projekt dostal název Flesh and Bone a je popisován jako temné a energické prozkoumání půvabného baletního světa, v němž se mladá tanečnice Claire Robbins začíná potýkat se svou problémovou minulostí, neboť dostala nabídku od jedné velice proslulé baletní společnosti v New Yorku.

„Chci být schopná zachytit tanec na filmový pás v celé jeho integritě, pravosti a svobodě,“ popisuje své představy o seriálu výkonná producentka Walley-Beckett. „Nejen, že jsou aktuálně přijatí herci výjimeční umělci, jsou ale také vzrušující a intuitivní herci.“

Produkce seriálu je zatím fázi castingu a na roli hlavní postavy se přihlásilo více než tisíc tanečníků.

Ethan Stiefel, hvězda z filmů Tanec s vášní, se navíc nyní přidal jako konzultant a choreograf. Stiefel je umělecký ředitel společnosti Royal New Zealand Ballet a bývalý hlavní tanečník American Ballet Theatre.

Do vedlejších rolí byli zatím obsazeni Emily Tyra (Boardwalk Empire), dřívější hlavní tanečnice American Ballet Theatre, Irina Dvorovenko, aktuální sólista Sascha Radetsky (Tanec s vášní) a tanečnice Ballet Arizona, Raychel Diane Weiner.


Zaujalo vás toto baletní drama? Přidali byste si ho do svého watchlistu?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jaju
před 201 týdny
Zní to zajímavě. Konečně něco jiného než další kriminálka, nebo něco...
Iveta Kovářová
před 200 týdny
Zní to dobře ... opravdu by to chtělo trošku něco jinýho ... Film .. Tanec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY