Facebook Twitter E-mail
20. prosince 2013

Iman & Andy: Whoopi Goldberg prodala scénář ABC

Whoopi Goldberg společně s Principato-Young Entertainment a studiem Bena Silvermana, Electem, prodali stanici ABC scénář k seriálu s názvem Iman & Andy.

Show je o mladém multikulturním páru, který pracuje v online časopise Huffington Post a již několik měsíců si užívá tajné zasnoubení. To se však změní s nástupem nového editora. Tento nový šéf Imana s Andy všude vystavuje jako pár a nutí je, aby se zapojili do manželského vlogu a svěřovali se tak se svým vztahem nejen všem spolupracovníkům, ale i milionům čtenářů.

Komedii napsala Angela Ruhinda s Goldberg a Tomem Leonardisem. Principato-Young Entertainment a studio Electus byli přizváni jako výkonní producenti.

„Iman & Andy je skvělý scénář se specifickými rysy a způsobem pohledu. Whoopiino zapojení do projektu už je nyní velmi silné a my jsme rádi, že rozšíří naše vztahy s Principato-Young Entertainment a ABC,“ řekl Ben Silverman a Whoopi dodává: „Jsem tak nadšená, že to děláme spolu. Myslím, že to bude zábavné a zajímavé.“


Jaký máte názor na nový seriál? Myslíte si, že se ABC spolupráce vyplatí nebo ne?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
saralive
Autorka je vášnivou fanynkou knih, filmů a seriálů. Její největší závislostí se stal tento web a jediné, co by si přála, je, aby jí netrvalo tak dlouho rozhoupat se k psaní nové bleskovky :)

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 151 týdny
Mohlo by to být dobré, ale už to asi padlo, že?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY