Facebook Twitter E-mail
12. prosince 2013

Survivor se bude snažít přežít další dva roky

Kmen promluvil. V našem případě tedy promluvila CBS, která oznámila, že své veteránské reality show Survivor (Kdo přežije) objednává další dva cykly. Dvacátý devátý cyklus se na televizních obrazovkách objeví na podzim 2014, třicátý bude následovat na jaře 2015.

Zprávu oznámil výkonný producent pořadu, Mark Burnett:

„Jsem nadšený z toho, že naši fanoušci Survivora stále tolik milují. Nyní budou moct s touto láskou pokračovat až do roku 2015. Právě ukončená série se stala jednou z nejoblíbenějších a já našim fanouškům slibuju, že série 29 a 30 budou ještě lepší… MILUJU SURVIVORA!!!“

Kromě zprávy o obnovení stanice také uvedla, že moderátor soutěže, Jeff Probst, obnovil svou smlouvu a vrátí se tedy i v nových sériích.

27. série s podtitulem Blood and Water odvysílá svou finálovou epizodu již tuto neděli. Dvacátá osmá řada se natáčela letos v létě na Filipínách, na obrazovkách se objeví na jaře 2014.


Sledujete Survivora? Jste rádi, že se seriál vrátí s novými dobrodružstvími?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tereeeza
před 201 týdny
Taky doufám, snad se Filipín vzdají rychleji než předchozí...
didla
před 201 týdny
27. série se jim vyloženě povedla...trvalo jim celkem dlouho než se vrátili...
Deaneira
před 201 týdny
potěšující zprava, nových sérií se už nemůžu dočkat :-)hlavně že bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY