Facebook Twitter E-mail
17. prosince 2013

Hart of Dixie: Jak dlouho bude Lemon chybět?

Oddychovka Hart of Dixie má v plánu tématickou párty, která účastníky ponoří do časů minulých, a to akorát v epizodě, kdy se vrátí jižanská kráska Lemon.

Vpravo na fotce vidíte Jaime King, která se 12. prosince podělila o fotku, zachycující ji i Claudiu Lee, tedy Magnoliu, mladší sestru Lemon. Obě na sobě mají oblečení z dvacátých let minulého století.

Z toho je jasné, že se můžeme těšit na návrat obou hereček. Claudiu jsme neviděli od počátku nynější řady a Lemon prohrála sázku se svým otcem a odjela se starat o babičku, která si zlomila kyčel. Ale kdy se s ní znovu setkáme?

„Jaime poprvé uvidíme ve čtrnáctém dílu, takže bude chybět v pěti částech,“ sdělila tvůrkyně Leila Gerstein. "A ano, je tu opravdu velká šance, že se vrátí i Robert Buckley. Máme ho rádi a zdá se, že jste si ho i vy, diváci, oblíbili. (Robert hrál Lemoninu známost Petera)

Jak si mnozí z vás jistě všimli z různých způsobů, jakým se scenáristé snažili zakrýt její rostoucí bříško, Jaime čekala miminko, které porodila 6. října 2013. Show točila do 6. měsíce těhotenství a jelikož se chce svému potomkovi věnovat a navíc natáčí film Barely Lethal, budeme se bez ní muset na pár dílů obejít.

Na obrázku se můžete podívat na jejího syna Jamese, kterého má se svým manželem Kylem Newmanem. Kmotry dítěte jsou Topher Grace a Jessica Alba.

Seriál se po vánoční pauze bude vysílat v pondělí 13. ledna 2014 a od 21. března se přesune na pátek.


Bude Vám Lemon chybět? Jste rádi, že se i další postavy znovu ukážou v Bluebell?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carmen
před 200 týdny
To je škoda mám jí ráda .. a jinak vůbec jsem si nevšimla, že byla těhotná :D
Gabik.029
před 200 týdny
Jsem ráda, že se zase ukáže i Magnolia, ale Lemon mi tam bude chybět. A...
ševča
před 199 týdny
to je dobře, že se vrací i magnolia. jak jsou z ní vždycky všichni na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY