Facebook Twitter E-mail
18. prosince 2013

Moody Bitches: Adaptace pod taktovkou Oprah

HBO zkouší najít nový hit v komediálních vodách. Stanice vyvíjí projekt, který mají na svědomí Diablo Cody a Oprah Winfrey.

Dosud nepojmenovaná komedie bude adaptací brzy vycházející knihy od doktorky Julie Hollandové, která ponese název Moody Bitches: The Truth About the Drugs You're Taking, the Sex You're Not Having, The Sleep You're Missing and What's Really Making you Crazy. Kniha se zabývá klady a zápory drog, které jsou lidem nabízeny, a také vysoce efektivních přírodních terapií. HBO se bude inspirovat zdrojovými materiály Hollandové, a bude se snažit „odhalit pravdu o drogách, které bereš, o sexu, který nemáš, o spánku, který ti chybí a o tom, co tě doopravdy přivádí k šílenství.“

Cody bude tvůrkyní potenciálního seriálu, chopí se i scénáře a výkonné produkce. V produkování bude spolupracovat právě s Winfrey a její společností Harpo Films, která v roce 2008 uzavřela s HBO smlouvo o vývoji filmů, minisérií, dokumentů a seriálů.


Drogy jsou po úspěchu Breaking Bad a Weeds vděčné téma. Myslíte, že Moody Bitches mají šanci na úspěch?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY