Facebook Twitter E-mail
18. prosince 2013

Oddysey: NBC plánuje spiknutí

Den po oficiálním zveřejnění sezóny 2013/2014 si NBC jako první projekt pro rok 2015 objednala konspirační pilot jménem Oddysey.

Seriál by měl být o třech rodinách – rodině americké vojákyně, firemního právníka a nerespektovaného politického aktivisty. Jejich osudy se ale propletou, když budou nečekaně zapleteni do mezinárodního vojenského spiknutí. Nic víc a nic míň se prozatím neví. Projekt je ve fázi vývoje.

Autoři Adam Armus (Hrdinové) a Kay Foster (Xena) s podobně laděným tématem mají velké zkušenosti, jelikož psali scénář pro seriálový hit s velkou dávkou konspirace a spiknutí, The Following.

S oběma pány bude spolupracovat v psaní a produkování Peter Horton (Chirurgové), který pilot zrežíruje. Pokud se pilot bude líbit, Horton s nimi bude i nadále spolupracovat.

Projekt je pod záštitou Universal Television, Fabrik Entertainment a Red Arrow Entertainment Group. Mikkel Bondesen z Fabrik E. a Kristen Campo, kteří pracovali u seriálu The Killing, budou tvořit tým výkonných producentů spolu se Simonem Maxwellem (Off the Hook) a Henrikem Bastinem (My generation). S takovou záštitou můžeme očekávat jedině dobrý výsledek a silné konspirační drama.


S konspiračními dramaty se poslední dobou rotrhl pytel. Zaujal vás námět?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
El Jay
Autor o sobě hrdě prohlašuje, že je seriálový fanatik. Jeho největší lásky jsou Simpsonovi a Přátelé, ale sleduje vše, co mu padne do oka. Na SZ je jako doma, a tak se rozhodl přiložit ruku k dílu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY