Facebook Twitter E-mail
17. prosince 2013

Nashville přivítá Kelly Clarkson

Vítězka první série American Idolu a trojnásobná vítězka Grammy, Kelly Clarkson, si opět střihne menší roli v seriálu. Tentokrát zamíří do hudebního dramatu Nashville. Fanoušci se na ni mohou těšit v 11. epizodě, která poběží již v lednu.

Nejedná se o její první hostování v seriálu. V roce 2007 se objevila v jedné z epizod sitcomu Reba (Deník zasloužilé matky) a před pár měsíci se objevila v pilotu letošní novinky The Crazy Ones. A podobně jako v The Crazy Ones, i v Nashville si zahraje samu sebe a nevyhne se samozřejmě ani zpívaní. Minulou sérii spolu Gunnar (Sam Palladio) a Scarlett (Clare Bowen) napsali písničku Fade Into You a právě s touto skladbou s nimi Clarkson vystoupí. V originále ji nazpívala skupina Mazzy Star.

Kelly Clarkson slaví spoustu osobních i profesních úspěchů. V říjnu tohoto roku se provdala za syna svého manažera Brandona Blackstocka a o měsíc později oznámila, že spolu čekají nový přírůstek do rodiny. Pět dní po svatbě vydala své šesté album s názvem Wrapped in Red, které je kolekcí vánočních písniček. Na začátku listopadu vyšel její první singl z tohoto alba, Underneath the Tree.


Máte rádi zpěvačku Kelly Clarkson? Těšíte se na její hostování v Nashville?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lemonie
před 205 týdny
Hezky :-)
Kikušák
před 205 týdny
Už nejaký čas sa chystám Nashville pozrieť, takže ak sa mi seriál zapáči tak sa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY