Facebook Twitter E-mail
16. prosince 2013

Homeland: Čtvrtá série bez dvou hlavních postav

Tvůrci seriálu Homeland mají pro některé své herce špatné zprávy, co se týče jejich plánů na čtvrtou sérii. Konkrétně se změny týkají hereček Moreny Baccarin (Jessica Brody) a Morgan Saylor (Dana Brody), ani jedna z nich už nebude plnit funkci hlavní postavy. To ovšem neznamená, že by se s nimi měli fanoušci rozloučit úplně. Dveře mají obě otevřené a v seriálu si mohou kdykoliv zahostovat, stejně jako to bylo umožněno i herci Diegu Klattenhoffovi (The Blacklist), který hrál Mikea.

Dana Brody byla již od začátku pro fanoušky velkým trnem v oku. Navzdory tomu dostala ve třetí sérii více prostoru a vlastní dějovou linku, což u fanoušků vzbudilo ještě větší znepokojení. Co se týče Jessicy, její role v seriálu byla téměř nulová. Objevila se jen v několika scénách, aby tak mohla podpořit Daninu dějovou linku. Na její nepřítomnost mělo pravděpodobně vliv i těhotenství Baccarin, která v říjnu porodila syna. V té době se stále ještě natáčelo.

„Jelikož Brody nebyl v počátečních epizodách třetí série vůbec součástí příběhu, chtěli jsme dopad, který bombový útok měl, více rozvinout po osobní stránce,“ prozradil tvůrce seriálu Alex Gansa, aby tak vysvětlil, proč dostala Dana tolik prostoru. „Vztah mezi Danou a jejím otcem je velmi silný. Silnější než jeho vztah s Jessicou a rozhodně silnější než jeho vztah s Chrisem (Jackson Pace).

„Když si vzpomeneme na první sérii, v ní se Brody vrátil ze zajetí, objal svou ženu, ale byl spíše odtažitý. Poprvé se otevřel až své dceři. Pak následoval konec první série, kdy mu Dana rozmluvila jeho úmysl odpálit bombu, kterou měl na sobě a která by kromě něj zabila i viceprezidenta. Její role se během druhé série rozrostla a hodně věcí zakládala na logice. A tíha toho, co její otec udělal, na ni měla o mnoho hlubší vliv,“ dodal Gansa.


Jsou to pro vás dobré zprávy? Nebo vám bude Dana s Jessicou v seriálu chybět?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
před 207 týdny
Hehe :D 3x12 - SPOILER » víc Brodyho asi neklapne :)) «
Lelouch
před 207 týdny
:D ! Aj keď som si neprečítala spoilerovú časť, z tvojho...
VanThomass
před 207 týdny
Konečně, teda v případě Dany, ta byla otravná už hodně dlouho, Jessica...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY