Facebook Twitter E-mail
16. prosince 2013

SARS: Finále Homelandu má absolutní rekord

Finálová epizoda třetí série dramatu Homeland (Ve jménu vlasti) se stala nejsledovanějším dílem vůbec. I přes to, že se epizoda objevila o dva dny dříve na internetu, si ji na televizních obrazovkách naladilo v premiéře 2,4 milionů diváků, s nočním opakováním se celkové číslo vyšplhalo až na 2,9 milionů lidí.

Tato čísla jsou oproti premiéře třetí řady lepší o 27 procent v premiéře (1,88 milionů) a o 12 procent za noc (2,6 milionů). Homeland pokračuje v získávání diváků i během týdenních repríz. Za celý týden se číslo vyšplhalo ve třetí sezóně až na sedm milionů, o 18 procent více než u druhé série. Jde tak o nejúspěšní řadu Homelandu vůbec. Homeland je navíc prvním seriálem Showtime, který dokázal sedmimilionovou hranici překročit – je o 13 procent lepší než Dexter.

Dosavadní rekord pro Homeland byl na čísle 2,7 milionů diváků za noc.

Včera končila svou první řadu novinka Masters of Sex. Seriál skončil o 21 procent výše než u premiéry série s 1,2 miliony diváky v premiéře a 1,5 miliony za noc. Týdně seriál dokázal získat 4,8 milionů diváků, o 13 procent více než rekordní první série Homelandu.


Už jste viděli poslední epizodu? Jak reagujete na vývoj událostí? Líbil se vám díl? Zasloužil si takovou sledovanosti?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Em.
před 200 týdny
Vůbec se nedivím, tahle epizoda byla velkolepá!
Cominick
před 200 týdny
Epizoda neměla chybu! Nedivím se, že trhla rekord. Tenhle seriál si to zaslouží.
Illyria
před 188 týdny
My jsme doma se sledovanim ve skluzu, takze teprve vcera jsme skoukli finale 3....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY