20. 12. 2013

Castle: Na co se můžeme těšit v novém roce?

Castle: Na co se můžeme těšit v novém roce?

Seriál Castle (Castle na zabití) si teď sice dopřává svou zaslouženou vánoční pauzu, natáčení je ovšem v plném proudu. A než se budete moci se seriálem 6. ledna znovu přivítat, můžete si přečíst, co všechno na vás bude čekat.

Setkání Kate s otcem Castlea

Minulý měsíc jsme vás informovali, že seriál Castle plánuje návrat Rickova (Nathan Fillion) otce, Jacksona Hunta, v podání Jamese Brolina. Při té příležitosti se seznámí i s Rickovou snoubenkou (Stana Katic), která ovšem téměř celou epizodu nebude mít ani tušení, že pracuje po boku svého budoucího tchána. Ten jí svou identitu nebude moci prozradit, aby tak ochránil svou práci v utajení. „Dozví se to až trochu později a bude to docela trapné,“ prozradil Fillion.

„Beckettová bude pochybovat o Jacksonových skutečných motivech,“ uvedla Katic. „Není vše takové, jak se zdá.“ Za to ovšem může právě Brolin, který s návratem souhlasil jen pod podmínkou, že Jackson nebude žádný svatoušek. „Chtěl jsem, aby diváci viděli, jak moc je hrozivý,“ vysvětlil Brolin. „Je mu potěšením, když může ukončit život někoho, kdo si to zasloužil. Těší ho to a necítí vůbec žádné výčitky.“ A aby toho nebylo málo, podle Brolina se ke Castlovi jeho otec chová jako k pětiletému dítěti. „A také bude pokukovat po Kate. Takový je to debil.“ Kromě Kate se Hunt po letech uvidí i s Marthou (Susan Sullivan). Ta ho od společně strávené noci už nikdy nespatřila. Epizoda poběží 13. ledna.

Porod

V kalendáři si dál vyznačte datum 6. ledna. To je den, kdy se z Kevina Ryana (Seamus Dever) konečně stane tatínek. Ale bohužel se tato radostná událost neobejde bez komplikací. Kevinova manželka Jenny (kterou hraje Seamusova skutečná manželka, Juliana Dever) začne rodit zrovna v momentě, kdy budou Ryan s Espositem (Jon Huertas) uvězněni v hořící budově. „Vypadá to, že Ryan nebude moci být u toho, až se jeho dítě narodí,“ prozradil Dever. „Ba co víc, je možné, že své dítě neuvidí vůbec.“ Takže je teď na Lanie (Tamala Jones) a Beckettové, aby Jenny u porodu pomohly. Zápletka je sice traumatická, ale herci si natáčení užívali. „V jedné chvíli Stana vtipkovala, že pak placentu sní,“ vzpomíná Juliana. „A Nathan byl první, kdo panenku pustil na zem. To dělá vždycky,“ dodal Seamus.

Výběr svatebních šatů

Tvůrce seriálu Andrew Marlowe už se rozhodl, kdy se Castle s Beckettovou vezmou. „Ale ještě není ten správný čas, abych vám to prozradil.“ Marlowe také naznačil, že senátor Bracken (Jack Coleman) a údajně mrtvý 3XK, Jerry Tyson (Michael Mosley), by jejich svatební plány mohli trochu narušit. Ale i tak jsou přípravy v plném proudu a budoucí nevěsta si ve 14. epizodě (27. ledna) vybere své svatební šaty. „Beckettovou opět navštíví její minulost, která jí šaty přinese,“ tvrdí Katic. Narazí na ně během práce na případu, který se bude točit ve světě módy. O castingu k této epizodě už jsme také psali. „Beckettová si vybírá z jarních návrhářských kolekcí,“ sdělil Marlowe. „Zkoušení svatebních šatů je pro ni velmi emocionální, protože by si tím procházela se svou mámou, kdyby ještě žila.“


Na co se těšíte nejvíc? Přejete Ryanovým holčičku, nebo chlapečka? A jaký je váš názor na svatbu Castlea a Beckettové? Měli by se vzít ještě tuto sérii, nebo radši počkat?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Těším se... Minimálně popis vypadá skvěle...
hodně dávno
allyska

allyska

Konečně dostane Ryan opět prostor! no a svatba snad proběhně velkolepě v castlovském stylu :)
hodně dávno
ševča

ševča

i když jsem byla spíš pro, abychom castlova otce nepoznali (ne každý neznámý rodič se nakonec najde, spíš...
hodně dávno
Další články k tématu