Facebook Twitter E-mail
20. prosince 2013

Matthew Perry chystá novou verzi Odd Couple

Matthew Perry, bývalá hvězda seriálu Přátelé nebo naposledy Go On, připravuje nový projekt pro stanici CBS. Bude se na něm podílet nejen hlavní rolí, ale na svá bedra vloží i role spoluatora a výkonného producenta.

O jaký projekt vlastně půjde? Jedná se o klasiku od Neila Simona s názvem Odd Couple. Nejúspěšnější verzi má na svědomí dvojice Walter Matthau a Jack Lemmon díky filmu Podivný pár z roku 1968. Tento námět se dočkal i seriálového zpracování a vysílal se v letech 1970–75. Ústřední dvojici si zahráli Tony Randall a Jack Klugman.

Chystá se tedy nový pohled na dvojici nesourodých spolubydlících. Chaotického Oscara Madisona (Perry) a čistotou posedlého Felixe Ungera. Na projektu se bude podílet i ostřílený harcovník Danny Jacobson. Pravděpodobně nejúspěšnější seriál, pod kterým je společně s Paulem Reiserem podepsán, je komedie Jsem do tebe blázen.

Pro Matthewa je příprava projektu splněným dětským snem a sám říká: „Od té doby, co jsem v deseti letech viděl film Podivný pár, jsem snil o tom zahrát si postavu Oscara. Příležitost pracovat na moderní verzi pro CBS vytvořila na mé tváři trvalý úsměv. Já i Danny máme opravdovou vášeň pro originální materiál, jde nám to skvěle. Právě se pouštíme do hledání toho pravého Felixe Ungera.“

Kromě Perryho a Jacobsena se na projektu jako výkonní producenti podílí i čtveřice Carl Beverly, Sarah Timberman, Eric Tannenbaum a Kim Tannenbaum.


Štvalo vás zrušení Go On? Těšíte se na Mattův nový projekt? Myslíte, že má šanci?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 238 týdny
Já jsem zrušení Go On prožíval jako nejnespravedlivější zrušení loňskýho roku....
Destinytte
před 238 týdny
Bude fajn ho zase někde vidět. :)
fejk2012
před 238 týdny
Kdyby toho druhého hrál David Schwimmer nebo Matt LeBlanc :D to by bylo něco...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY