Facebook Twitter E-mail
18. prosince 2013

Bones: Devátá řada skončí otevřeně!

Zvěsti o tom, že devátá série kriminálky Bones (Sběratelé kostí) bude pro seriál poslední, můžou být přece jen nepravdivé.

I když se za posledních pár týdnů rozmnožily názory o tom, že stanice FOX přesunula Bones na páteční večery, aby tam seriál nechala dojet devátou řadu a umřít, přece jen to možná nebude pravda. Booth a Brennan více než obstojně udrželi páteční ratingy a sledovanost. Producenti seriálu jsou z tohoto výsledku natolik potěšeni, že už nyní plánují desátou sérii.

„Na konci deváté série nás čeká obrovský cliffhanger,“ prozradil výkonný producent seriálu, Stephen Nathan. „Změní to – minimálně dočasně – ústřední motiv celého seriálu. Půjde opravdu o velkou změnu v tom ohledu, jak budou Booth a Brennan řešit v budoucnosti zločiny.“

Od přesunu seriálu na pátek ratingy Bones dvakrát po sobě stouply. V celkové sledovanosti se poslední epizoda vyšplhala téměř k sedmi milionům diváků, tedy k výsledku, který seriál měl v pondělí.

„Jsem nadšený z pátečních výsledků,“ pokračoval Nathan. „Je to poprvé po mnoha letech, kdy FOX vyhrál v tomto časovém slotě nad konkurencí.“

Pokud by se stanice přece jen rozhodla seriál po deváté sérii ukončit, Nathan potvrdil, že mají v záloze náhradní plán, kdy by toto finále mohlo sloužit i jako finále celého seriálu. A pokud fanoušky neuspokojí, tak „všichni můžou přijít do mého domu a vytvoříme desátou sérii v obýváku“.


Uklidnila vás tato zpráva? Nebo se bojíte, že seriál po devíti letech skončí otevřeně?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

RenaBro
před 200 týdny
[spoiler][/spoiler]Nechci vás ani sebe zklamat ale 7.10.2013 se David Boreanaz...
Drunk_Queen
před 200 týdny
nemusí to nic znamenat... může to být pravda a nebo si z nás akorát...
Addie
před 200 týdny
myslím, že už se to tu jednou řešilo, ale tohle je vymyšlené, David naopak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY