Facebook Twitter E-mail
19. prosince 2013

Big Bang Theory: Blíží se obnovení na další tři série!

U dlouho běžícího seriálu čas většinou není na straně herců, kteří se snaží vyjednat přívětivé podmínky pro nové smlouvy. Je tomu tak hlavně proto, že sledovanost s přibývajícími lety většinou dost kolísá. Tento případ však rozhodně neplatí pro komedii The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Ten je nyní v sedmé sérii a stále se drží na vrcholu. Prozatím bylo ohledně obnovování ticho, ale to se pravděpodobně brzy změní.

Server Deadline oznámil, že produkční studio Warner Bros. TV v nejbližší době osloví ústřední trojku – Johnnyho Galecki, Jima Parsonse a Kaley Cuoco. Smlouvy všech tří herců, stejně jako Simona Helberga a Kunala Nayyara, vyprší na konci současné série.

Podle informací již studio a stanice začaly vyjednávat o nové licenční dohodě. Ta by měla být, stejně jako ta předešlá, na tři série. Studio se tedy pravděpodobně bude snažit s herci uzavřít smlouvu právě na tuto dobu. Mayim Bialik a Melissa Rauch nedávno uzavřely své nové smlouvy, obě mají již účast dál jistou. Stejně jako v roce 2010, i nyní se předpokládá, že Galecki, Parsons a Cuoco uzavřou smlouvy první, jelikož jsou všichni zastupování stejnou právní firmou a pravděpodobně budou vyjednávat společně. Helberg a Nayyar budou poté následovat.

Pokud vyjednávání proběhnou bez problémů, seriál se dostane na magickou hranici deseti sezón.


Jaký máte názor na mnoholeté obnovení? Myslíte, že jde o riskantní krok, co se týče úpadku kvality a sledovanosti? Nebo syndikace udrží seriál na vrcholu další tři roky?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 204 týdny
Pro mě je seriál příjemnou oddechovkou, tudíž bych se za další série nezlobila....
Jaju
před 204 týdny
Souhlasím a jsem zvědavá, co bude dál
stepa
před 198 týdny
Jestli je opravdu obnoví tak budu skákat radostí až do stropu!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY