Facebook Twitter E-mail
21. prosince 2013

Law and Order: SVU opouští veterán

Jednotku ze seriálu Law & Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro speciání oběti) opustí kapitán Donald Cragen, resp. jeho představitel, herec Dann Florek. On sám svůj odchod oznámil prostřednictvím Twitteru.

Florek je opravdovým veteránem. Hrál ve všech patnácti sériích SVU. Do seriálu se přesunul v roce 1993 po třech letech působení v původní kriminálce – Law & Order (Zákon a pořádek). Herec tedy Cragena ztvárňuje již úctyhodných osmnáct sérií, od roku 1990 do současnosti.

K těm, kteří tuto výdrž obdivují, se na Twitteru přidal i jeden z tvůrců seriálu, Warren Leight. Ten uveřejnil status: „Salutuju Kapitánovi, který se blíží ke své 401. a zároveň poslední epizodě! Veškerý respekt pro @dannflorek.“ Ke statusu přiložil i fotku ze zákulisí. Poslední epizoda kapitána Cragena se pravděpodobně odvysílá v lednu 2014.

Jeho blížící se odchod je docela překvapením. Cragen sice ve čtvrté epizodě aktuální série prozradil Olivii Benson (Mariska Hargitay), že po odchodu Munche (Richard Belzer) sám odpočítává dny do vynuceného důchodu, nikdo ale nevěděl, kdy ten čas konkrétně nastane.


Sledujete SVU? Co říkáte na odchod kapitána Cragena? Bude vám chybět?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Petr Kantor
před 204 týdny
, měl jsme ho rád.. jeho postavu .. a viděl všechny díly...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY