19. 12. 2013

MasterChef Junior má druhou sérii

MasterChef Junior má druhou sérii

Milostná aférka, která již pár let trvá mezi stanicí Fox a Gordonem Ramsaym, očividně nemá žádné hranice.

Stanice dnes obnovila Ramsayho novou reality show MasterChef Junior pro druhou sérii. Ramsay tak na stanici má úctyhodných pět seriálů. Junior se přidává k již obnoveným realitkám MasterChef, Hell's Kitchen, Hotel Hell a Kitchen Nightmares.

Obnovení seriálu není velkým překvapením. Masterchef Junior si v pátečním časovém slotu vedl obstojně s ratingem 1.4 a 5,1 miliny diváky. Kromě toho seriál nabyl velké množství diváků z DVR dat, kdy si týdně polepšoval o padesát procent na rating 2.1.

Ramsay, který má s Foxem smlouvu až do roku 2015, se ve druhé sérii vrátí v roli porotce, stejně jako jeho kolegové Joe Bastianich a Graham Elliot.

„MasterChef Junior je jeden z těch pořadů, které si společně může užívat celá rodina. Nemůžu se dočkat, až se Gordon, Joe a Graham zakousnou do nové várky nadaných mladých kuchtíků,“ řekl Kevin Reilly, prezident Fox Entertaimnemt.


Sledovali jste letos na podzim první sérii? Jste rádi za obnovení?

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Zizi Šicová

Zizi Šicová

Super..... :)
hodně dávno
Další články k tématu