Facebook Twitter E-mail
22. prosince 2013

Emilia Clarke: Z Game of Thrones k Terminátorovi

Možná jste se už doslechli, že filmový svět se chystá oprášit světoznámé scifi snímky o Terminátorovi. Produkce nového filmu Terminator: Genesis již odstartovala a bylo potvrzeno, že filmová legenda Arnold Schwarzenegger nebude v žádném případě chybět a roli Terminátora si zopakuje.

Co se týče obsazení, byla potvrzena pouze jedna další postava. Tou je Sarah Connor, kterou tentokrát ztvární herečka Emilia Clarke, hvězda populárního seriálu stanice HBO Game of Thrones (Hra o trůny). Tato role byla přeobsazena, v původních filmech si Sarah Connor zahrála Linda Hamilton (Chuck). Clarke tedy bude matkou Johna Connora, který bude stát v čele boje proti Skynetu. Do role Connora zatím nikdo oficiálně obsazen nebyl, ale kolují zprávy, že ji získal australský herec Jason Clarke (The Chicago Code) (s Emilií Clarke nejsou v žádném příbuzenském vztahu). Premiéra filmu je naplánovaná na rok 2015.

Režie se ujme Alan Taylor, který shodou okolností režíroval i několik epizod Hry o trůny. A kdyby byla Clarke v koncích a se svou rolí si nevěděla rady, může se obrátit pro radu na svou seriálovou kolegyni Lenu Headey (Cersei Lannister). Ta se totiž jako Sarah Connor objevovala na televizních obrazovkách po dobu dvou let, když se vysílal seriál Terminator: The Sarah Connor Chronicles, který stanice Fox v roce 2009 zrušila. Seriál se odehrával po událostech, které se staly ve filmu Terminator 2: Den zúčtování. Johna Connora v seriálu ztvárnil Thomas Dekker (The Secret Circle) a terminátorku Cameron herečka Summer Glau (Firefly).


Jste fanoušky Terminátora? Myslíte si, že se Emilia Clarke hodí na roli Sáry Connorové?

(Zdroj: TV Guide)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VanThomass
před 248 týdny
To bude krásná Sarah Connor :-)
Merenwen
před 248 týdny
Fandím Emily a možno si to kôli nej aj pozriem :)
sgjoli
před 248 týdny
Terminátor není teda úplně můj šálek čaje, ale kvůli Emilii se určitě podívám....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY