Facebook Twitter E-mail
9. ledna 2011

Zimní novinky a jejich trailery

Přinášíme přehled seriálů, které budou mít v zimě 2011 na televizních obrazovkách premiéru. A je se na co těšit, jak napovídají trailery...

Bob's Burgers

Kreslené příběhy jednoho obyčejného chlapíka, jeho rodiny a jejich podniku s hamburgery. Budeme vídat na FOXu od 9. ledna.

Episodes

Episodes je satirický sitcom o britských manželech, kteří odcestovali do Hollywoodu a chtějí vytvořit remake svého britského seriálu. Poběží na SHOWTIME také od 9. ledna.

Shameless

Hlavní postavou seriálu je Frank Gallagher, který skutečně není vzorem dobrého otce. Dny tráví utopený v alkoholovém opojení a tak nezbývá nic jiného, než aby se jeho šest ratolestí o sebe postaralo tak, jak sami dokáží. Poběží hned po Epizodes také na Showtime.

The Cape

Vince Faraday (David Lyons) byl poctivý a čestný policista. Nyní je však křivě obviněn z několika vražd a aby se mohl pokusit své jméno očistit, je nucen předstírat vlastní smrt. Také poběží od 9. ledna tentokrát na NBC.

Lights Out

Dramatický seriál, jehož hlavní postavou je Patrick „Lights“ Leary, bývalý boxerský šampion těžké váhy, který se chce vrátit zpět do ringu… Vysílá FX a to od 11. ledna.

Off the Map

Mladá doktorka Lily Brennerová se společně se svými přáteli, Minou Minardovou a Manny Diazem vydává vstříc maličkému městečku uprostřed jihoamerické džungle, ve kterém stojí jedna obyčejná klinika s nedostatkem personálu i zásob. Seriál od tvůrců Chirurgů budete moc sledovat od 12. ledna na jeho domovské stanici ABC.

Harry's Law

Harriet Kornovou nedávno vyrazili z práce, ale ona se jen tak snadno nevzdává. Se skupinou spolupracovníků si založí velmi netradiční právnickou praxi a má v plánu prorazit… Na NBC od 17. ledna.

Being Human

„Co? Vždyť to není novinka…“, hrklo právě ve vás. Novinkou se to stane, když si úsěpšný britský seriál předělá americká SyFy k obrazu svému. Jak se jí to povede uvidíme 17. ledna.

Skins

„Ale no ták…“. No fakt, i tohle si američani od Britů "vypůjčili;. Tentokrát bude opisovat MTV a to od 17. ledna.

Retired at 35

David je úspěšný a mladý. Takže když se ve svých 35 rozhodne odejít do důchodu a odstěhovat se na Floridu ke svým rodičům, tak to může někomu připadat ujeté… Důchod začíná od 19. ledna na TV LAND. Tady se mi nepodařilo na youtube najít trailer. Tak nezbývá nic jiného než odkázat na oficiální video galerii.

Perfect Couples

Příběh se točí kolem tří párů, které jsou sice v různé fázi svých vztahů, ale řeší velmi podobné problémy… První díl odvysílá NBC již 20. ledna.

Spartacus: Gods of the Arena

Spartacus: Gods of the Arena vypráví příběh původního šampiona domu Batiova (gladiátorské školy), Gannica, který musel zápasit v mnohem drsnějších časech, v dobách, kdy jméno Spartacus ještě nikdo neznal… Spoustu krve uvidíme od 21. ledna na Starz.

The Chicago Code

Detektiv Jarek Wysocki je jeden z nejdrsnějších policistů v Chicagu. Čeká na něj spousta práce, pokud chce město vyčistit od násilí a korupce… Z čistkou si budeme muset počkat do 7. února, kdy na FOXu odvysílají první díl.

Traffic Light

Hlavními hrdiny jsou tři přátelé, kteří se ve svém životě snaží skloubit to, co pořádně skloubit nejde. Vybalancovat své vztahy a zároveň značnou touhu po svobodě… Sitcom začíná na FOX8. února, kdy se vrací na obrazovky po delší době i Glee.

Mr. Sunshine

Do sebe zahleděný manager druhořadé sportovní arény značně přehodnotí svůj dosavadní život, když mu nikdo nepřijde na oslavu 40. narozenin… Na sitcom s M. Perrym si počkáme do 9. února, kdy bude na ABC odvysílán první díl.

Criminal Minds: Suspect Behavior

Spin-off od Myšlenek zločince. Tentokrát tým specialistů pracuje opět pro FBI v jednotce analytiků (BAU) v Quanticu… 16. února uvede na svých obrazovkách CBS. Opět se mi nepodařilo najít video, ale je pravda, že jsem se moc nesnažil. Ale u spin-offu se tak nějak dá tušit, co z toho vyleze.

Mad Love

Čtveřice mladých Newyorčanů – Kate, Connie, Larry a Ben – se snaží najít pravou lásku. Když se Kate potká s Benem, okamžitě se do sebe zamilují a dají se dohromady. Jejich dva přátelé však zůstávají skeptičtí a příliš společné budoucnosti nevěří… Poslední zimní novinku vypustí CBS do světa 21. února. *A opět k ní nemáme video. *

Pokud se vám v zimě nic nelíbí, tak nezoufejte. Na jaře nás čeká další kupa seriálů, ale o nich zase příště…

P.S. Za většinu popisů seriálů můžete vděčit Megawirovi, který novinky ochotně přidal do naší databáze.

Další díly seriálu

Zimní novinky a jejich trailery (právě čteš)
Jarní novinky a jejich trailery (27. 2. 2011)
Letní novinky a jejich trailery (29. 5. 2011)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
hodně dávno
omg, kdy vstavas? :))) Co dalsi dnesni kousky? Episodes a podobne? Videl...
BuBBleS
hodně dávno
Vstávám v 5:20. Mno trailer na Episodes vypadá ne moc lákavě, ale co jsem...
Fruiko
hodně dávno
Jsem si říkal už podle traileru, že to bude neudržitelný... Vypadalo moc...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY