Facebook Twitter E-mail
23. prosince 2013

Kyra Sedgwick se vrací na TNT, tentokrát však za kameru

Kyra Sedgwick, která se divákům do povědomí zapsala hlavní rolí v seriálu The Closer, se vrací k seriálu. Tentokrát bude ovšem plnit funkci výkonné producentky, stanice TNT si totiž objednala pilot k seriálu Proof, nadpřirozenému lékařskému dramatu. Scénáře se ujme Rob Bragin (Greek), který bude společně se Sedgwick, Jill Littman a Tomem Jacobsonem i výkonným producentem.

Drama se točí kolem skeptické chirurgičky, která vše zakládá na vědeckých důkazech. Život se s ní nemazlil, musela překonat i smrt v rodině. Je přemluvena k tomu, aby se pustila do vyšetřování případů spojené s reinkarnací, duchy a zkušenostmi, kdy pacient na chvíli zemřel a jeho duše opustila jeho tělo. Bude tak hledat důkazy, které by zodpověděly její otázku: Končí život smrtí, nebo existuje i něco víc?

TNT dala zelenou ještě jednomu pilotu, který společně napsali Marcia Clark a Dee Johnson (Nashville). Jedná se o právnické drama Guilt By Association, které se nechalo inspirovat stejnojmennou knihou právě od Marcii Clark. Režie se ujme Nelson McCormick, který bude zároveň i výkonným producentem.

V hlavní roli stojí Rachel Knight, kurážná zástupkyně státního návladního pro zvláštní soudní procesy v Los Angeles. Úzce spolupracuje s ráznou losangeleskou detektivkou Bailey Keller a elegantní prokurátorkou Toni LaCollette. Obě si jsou s Rachel blízké a rády tráví čas i u ní doma.

Obě dramata zapadají do stylu seriálů, které pro TNT slaví úspěch. The Closer bylo jejich první úspěšné drama, kde byla v hlavní roli žena. Následoval seriál Rizzoli & Isles, kde se v hlavních rolí objevují hned ženy dvě. Také se jednalo o procedurální dramata, což jsou i jejich nové piloty. Zdá se, že ženy vládnou světu TNT.


Myslíte si, že je pro piloty na televizních obrazovkách místo? Dívali byste se, kdyby si stanice objednala celé seriály?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 207 týdny
Za sebe musím říct, že by mě podle popisu bavily oba seriály, tak snad to aspoň...
ragelly
před 207 týdny
Já mám obecně TNT seriály ráda, takže cokoliv objednají, tomu dám šanci :)
Pipa22
před 207 týdny
Jsem vsemi 10ti pro oba nastinene serialy. Drzim pesti, at jim to vyjde.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY