Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2013

Marcia Cross hlásí návrat na televizní obrazovky!

Marciu Cross měli diváci možnost naposledy vidět v roli Bree Van De Kamp v seriálu Desperate Housewives (Zoufalé manželky), který se s námi po osmi sériích rozloučil v roce 2012. Od té doby se věnovala své rodině a od herectví si na rok odpočinula. Nyní se ovšem k seriálu vrací. Získala roli v komedii Fatrick, jejíž pilot si objednala stanice Fox.

V hlavní roli seriálu je Patrick, třicátník, který býval obtloustlým klukem snažícím se proplout životem. Scény se budou odehrávat střídavě v současnosti a v minulosti, kdy byl Patrick ještě školákem. Cross bude hrát Patrickovu matku Arlene a bude se objevovat v přítomnosti i ve flashbacích. Arlene je ve skvělé formě, plná energie, zakládá si na vyvážené stravě a potrpí si na správné stravovací návyky celé rodiny. Je pyšná na svou hubenou dceru, ale ke svému plnoštíhlému synovi se už tolik nemá. Sice Arlene má dobré úmysly, bohužel ale dřív mluví, než myslí. Role Patricka zatím obsazena nebyla, jeho nejlepšího kamaráda Maurice si ale zahraje Ray Ford (Don't Trust the B---- in Apartment 23) v přítomném čase a Dante Hoagland v časech minulých.

Tvůrkyní seriálu je Nahnatchka Khan, která stála i za zrodem komedie Don't Trust the B---- in Apartment 23. Společně s Coreym Nickersonem, který pilot napsal, bude plnit i funkci výkonné producentky. Režie se ujmou oscaroví Nat Faxon a Jim Rash.


Oslovila vás tato komedie? Těší vás návrat Marcii Cross?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 203 týdny
Nejsem zrovna velkým fanouškem komedií, ale rozhodně to zní zajímavě. B)
Maarti
před 203 týdny
Nezní to úplně špatně, tak tomu šanci asi dám.. Hlavně jsem ráda, že Marcia...
ševča
před 196 týdny
jsem opačný případ. komedie mám ráda, ale tomuhle šanci moc nedávám. je to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY