Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2013

Oživlá mrtvolka zavítá do American Dad

Seriál American Dad! postupně odhaluje seznam hvězdných hostů, kteří budou mít tu čest se ještě tuto sérii postavit za mikrofon a ztvárnit nějakou postavu v této show.

Zatím posledním, kdo se na seznam hostů přidal, je Steven Yeun, kterého fanoušci Walking Dead (Živí mrtví) jistě znají coby Glenna. V American Dad namluví postavu Charlese, Vincentova asistenta, jehož rodiče byli zavražděni v poslední části animované ságy známé jako The Golden Turd.

Yuen se tak připojil do společnosti populárních hereckých osobností jako Zooey Deschanel, Olivia Wilde, Alison Brie, Stanley Tucci nebo Kim Kardashian. Jen pro zajímavost, Zooey Deschanel se v seriálu představí jako cool indie holka, kterou potká Steve a stráví s ní nějaký čas dokonce ve vířivce. Oproti tomu taková Kim Kardashian se musí spokojit s postavou mimozemšťana co v Langley Falls nouzově přistál.


Sledujete American Dad? Co říkáte na sestavu hostů? Nebo máte od stanice Fox radši jiné animáky?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY