Facebook Twitter E-mail
27. prosince 2013

True Blood: Stephen Moyer mluví o smutném konci

Rozhodnutí HBO o tom, že nadcházející sedmá série upírského True Blood (Pravá krev) je poslední, je správné. Alespoň to si myslí jeden z hlavních představitelů, herec Stephen Moyer.

„Myslím, že se rozhodli dobře, když oznámili konec po následujících deseti epizodách. V kartách byla buď tato možnost, nebo udělat ještě dvě série. Určitě bych zůstal až do konce, nicméně je složité neustále dokola hledat velkého zloducha a vytvářet kolem něj všechno to drama,“ řekl Moyer.

Herec připustil, že je zatím víceméně ve tmě, neví, co si showrunner Brian Buckner pro poslední sérii chystá. Nicméně něco Moyer přece jen prozradil.

Brian prozradil, že v poslední sérii nechce, aby byl Bill takový kretén. Co si o tom myslíš?

Bude to těžké. Postava nemůže vždycky být taková, jakou si publikum nebo herec přeje. To by byla nuda. Hodně lidí mělo rádo Sookie a Billa dohromady, ale hodně fanoušků ne. Nejde potěšit všechny. Alan Ball jednou řekl, že ho nezajímá štěstí lidí. Miluju roli Billa. Mám ho rád. Ať už dělal věci dobře nebo špatně, správně, dokonale… miluju ho.

Brian taky prozradil, že poslední série se více soustředí na vztah Billa a Sookie, hlavně v trojúhelníku s Alcidem.

Nic nevím. Režíruju první epizodu, ještě jsem od ní ani neviděl scénář. Příprava nové řady začala 9. prosince.

Máš vůbec čas si odpočinout?

Vůbec (směje se).

Myslíš si, že Sookie a Bill skončí spolu?

Nevím, jestli vůbec můžou po tom všem, co se mezi nimi stalo. Bill v ní probudil něco, co nikdy dřív neznala. Byl pro ni klíčem k novému světu. Možná to tak mělo být, pouhé okno do světa. Nemyslím si, že existuje dobrá nebo špatná odpověď. Hodně lidí by potěšilo, kdyby spolu skončili, hodně lidí by bylo zklamaných. Mě to vlastně ani nezajímá. Jen chci tvořit seriál a bavit se při tom.

Co si myslí Anna?

Ta by odpověděla úplně jinak. Asi by řekla, že by se Sookie měla sebrat, odejít do New Yorku a stát se barmankou.

Jak prožíváš blížící se konec této významné životní kapitoly?

Je mi smutno. Jsem tady obklopen šílenými jedinci. Vždycky kolem čtvrté nebo páté epizody začneme panikařit, že už sezóna končí, protože jde v podstatě o rodinu. To slovo se používá možná až moc, ale opravdu nám to tak připadá. Těším se na to, co mě dál čeká v kariéře, ale i tak je mi líto, že se tato kapitola uzavře.


Těšíte se na poslední sérii True Blood? Jak by podle vás mělo vypadat finále?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucius
před 203 týdny
Ach jo, já furt tak nějak doufám, že třeba to rozhodnutí ještě odvolají... :D
Klik
před 203 týdny
Preferujem skôr Erica a Sookie, ale keď už si ma vybrať medzi Alcidom a Billom...
ševča
před 197 týdny
dřív bych s tebou souhlasila, ale poslední série už mě to vůbec nebaví....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY