Facebook Twitter E-mail
25. prosince 2013

The Inn: Hororový seriál od tvůrce Paranormal Activity

Jeden z nejlepších producentů hororů, Jason Blum (Paranormal Activity, Insidious, The Purge), se dal dohromady s televizní producentkou Christinou Wayne (Copper), aby společně pro stanici NBC vytvořili nový projekt s názvem The Inn.

Jedná se o nadpřirozené drama z produkce Universal TV Studios; scénář chystá Patrick Macmanus (Marco Polo). Seriál je popisován jako klasický příběh s duchy, který sleduje skupinu cizích lidí, které osud svede do izolovaného hotelu. Snaží se zjistit pravdu, co v hotelu straší, a snaží se najít odpovědi na otázky, co je svedlo dohromady. Zjistí, že Hotel (The Inn) si je vědom jejich minulosti i přítomnosti a používá své znalosti k tomu, aby poznali sami sebe, ale i mezi sebou navzájem.

Blum a Waynová budou výkonnými producenty prostřednictvím svých společností Blumhouse Prods. a Assembly Entertainment. Společnost Blumhouse Prods., která zatím dominuje trhu v žánru filmů, se snažila uplatnit v televizi už posledních pár let. Poprvé přišli na scénu s hororovým dramatem The River (Řeka). Společnost má právě nakročeno k 20 projektům, které se vyvíjejí na různých stanicích, studiích a digitálních prostorech. Jeden z těchto projektů je Sojourn vznikající na Syfy. Pojednává o prvním detektivovi ve vesmíru, podrobnosti si můžete přečíst zde.


Máte rádi horory? Máte rádi hororové seriály? Jak se vám projekt zatím zamlouvá?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Elle
před 199 týdny
Jsem na to opravdu zvědavá, jestli seriál bude minimálně tak dobrý jako...
Kikušák
před 199 týdny
Na seriál sa teším, ale ten popis mi pripadá ako nejaká zmiešanina 1. série...
Destinytte
před 199 týdny
Achjo, nedá mi to a budu se muset podívat, akorát ten strach potom.. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY