Facebook Twitter E-mail
24. prosince 2013

Tyrant: Tvůrci Homelandu mají nový seriál

Poprvé jsme vás na projekt Tyrant upozornili v této bleskovce. Jak se očekávalo, stanice FX se rozhodla objednat první sérii tohoto ambiciózního dramatu.

Příběh se točí okolo klidné a nenápadné americké rodiny, která je vtažena do akcí bouřlivého středovýchodního národa. Bassam „Barry“ Al Fayeed, mladší syn diktátora válkou zničené země, se po dvaceti letech vrací do své rodné vlasti. Doprovází ho jeho americká manželka a děti; rodina se vypraví na svatbu Barryho synovce.

Barryho návrat domů vyvolá dramatický sled událostí. Barry je vtržen zpět do známého politického prostředí, které si pamatuje ze svého mládí.

FX plánuje nasadit nový seriál v létě 2014. Tyrant pochází z pera tvůrců Homelandu, Howarda Gordona a Gideona Raffa.

„Gordon a Raff s Tyrantem vytvořili skvělý pilot, který bude pro televizní průmysl průlomovým,“ prozradil John Landgraf, výkonný ředitel FX. „Tyrant představí postavy a svět, který ještě nebyl prozkoumán v seriálovém dramatu. Je tu důvod, proč se o tento projekt pralo více stanic: Prostě vás chytne a už nepustí!“


Jste zvědaví na nový seriál od tvůrců Homelandu? Stane se z něj další hit?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY