Facebook Twitter E-mail
26. prosince 2013

Steven Moffat: Čtvrtá série Sherlocka určitě bude!

Už to tak vypadá, že čtvrtá sezóna Sherlocka je stejně neodvratitelná jako zmrtvýchvstání kultovního detektiva z mrtvých.

Jeden z tvůrců, Steven Moffat, je přesvědčen o tom, že show bude určitě dál pokračovat: „Samozřejmě to ještě není oficiální oznámení, ale jistě se to stane. Seriál je neobyčejně úspěšný a za předpokladu, že budou všichni ochotni se vrátit k práci, je zřejmé, že budeme pokračovat.“

Nedávno se na toto téma vyjádřil i velmi zaneprázdněný hlavní představitel Sherlocka, Benedict Cumberbatch. „Neexistuje žádný důvod, proč končit, dokud je seriál zbožňován a stále si užíváte tu práci. Navíc se připravují jen tři epizody najednou, takže si nemyslím, že by hrozilo přesycení tímto seriálem. Je dobré nechat lidi chtít víc,“ a pokračoval: „Chtěl bych vidět Sherlocka, jak stárne. Začali jsme v docela mladém věku, podle mě je vzácné vidět Holmese a Watsona na začátku jejich vztahu. Obvykle jsou příběhy zasazené mezi čtyřicáté a padesáté roky jejich života, takže si myslím, že máme kam pokračovat, vždyť jsme teprve pozdní třicátníci.“

Na závěr dodává Moffat: „Vidím to stejně jako Mark Gatiss, rádi bychom pokračovali ještě dlouhou dobu.“ Návrat legendárního detektiva a jeho společníka už klepe na dveře a startu třetí série se dočkáme již 1. ledna.


Odpočítáváte dny a hodiny do startu nové série? Co říkáte na tyhle novinky?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 268 týdny
Vyborně! :)
cavalcade
před 268 týdny
Skvělý, nádhera. (Mimochodem, jo, odpočítávám) :D
Klik
před 267 týdny
Je síce škoda že ma iba 3 časti na jednu sériu, no preto dúfam že im to dlho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY