Facebook Twitter E-mail
25. prosince 2013

Fox prozkoumá Sedm smrtelných hříchů

Americká stanice FOX pokračuje v objednávání minisérií. Po úplně první minisérii – dramatu Wayward Pines, které by se ve vysílání mělo objevit v roce 2014, přichází s dalším dramatem, tentokrát s náboženskou tématikou – 7 Deadly Sins, jehož autorem je dvojnásobný držitel Pulitzerovy ceny, David Mamet.

Drama 7 Deadly Sins je založeno na sedmi smrtelných hříších – chtíč, obžerství, chamtivost, lenost, hněv, závist a pýcha, které tvoří podklad pro vzájemné propletení příběhů o lidské kondici.

Mamet bude v seriálu působit jako výkonný producent a sám se představí v roli režiséra a scenáristy pro první epizodu ze sedmi plánovaných. Také potvrdil, že se plánuje podílet na scénáři k dalším dvěma epizodám. 7 Deadly Sins je zatím Mametův poslední projekt, mezi jeho úspěšné projekty patří televizní film pro HBO Phil Spector nebo drama Jednotka zvláštního určení (The Unit), které vysílala stanice CBS. Úspěch neslaví jen na televizní scéně, ale i ve světě divadla.

Na výrobě se bude podílet i Steve McPherson, mezi jehož práce patří např. „Ball & Chain“, drama Guilt, komedie Sister Whipped či nově připravovaná komedie spojená s hvězdou seriálu Teorie velkého třesku Johnnym Galeckim.

7 Deadly Sins tak bude dalším nábožensky založeným seriálem, podobně jako The Bible nebo nedávno objednaný seriál CBS, The Dovekeepers.


Myslíte si, že si 7 Deadly Sins dokáže najít své diváky? Nebude seriálů s náboženskou tématikou až moc?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Jack.Gibbs
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tereeeza
před 203 týdny
Teda, to zní zajímavě, jsem zvědavá.:)
lokot
před 203 týdny
Tak na toto jsem vskutku zvědav ! :-)
Carljack
před 203 týdny
No tak uvidíme ;)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY