Facebook Twitter E-mail
28. prosince 2013

Druhá série House of Cards k dostání od 14. února

Druhá série úspěšného seriálu internetové videopůjčovny Netflix bude, podobně jako série první, k dostání celá najednou, a to počínaje Valentýnem 2014. Seriál House of Cards letos překvapil nejen diváky, ale i porotce seriálových anket Emmy a Zlatý globus. Proměnil tři z celkových devíti nominací na ceny Emmy (režie, kamera, casting) a ani v nominacích na Zlaté globy nezůstal pozadu, získal celkem čtyři a o jeho osudu se rozhodne 12. ledna 2014 v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills.

Přestože kolují zvěsti, že třináctidílná druhá série by mohla být poslední (více se dočtete zde), programový ředitel Netflixu Ted Sarandos potvrdil, že o případné třetí sérii a dalším pokračování se teprve vyjednává.

Kandidát na viceprezidenta Spojených států, Francis Underwood (Kevin Spacey), je stále blíž k tomu, aby svět zjistil pravdu o jeho zločinech. Prezidentův blízký přítel, milionář Raymond Tusk po Frankovi žádá vzájemné politické výhody, nebo ho čeká odplata. Claire (Robin Wright) musí čelit záři reflektorů, která ji teď stíhá na každém kroku. Všechna tato nebezpečí, minulá i přítomná, musí Underwoodovi překonat bez ohledu na vedlejší škody, jinak by mohli přijít úplně o všechno.

Pokud jste viděli první sérii, rozhodně si nenechte ujít tento trailer na sérii druhou, po kterém budete mít jediné přání: aby už byl Valentýn.


Těšíte se, až se seriál zase vrátí? Myslíte, že třetí série by seriálu spíš uškodila než naopak?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
hodně dávno
Super článek :))) První sérii zhlédnu během tohoto dlouhého volna a těším se.
Luci Frid
hodně dávno
Bez toho traileru jsem byla natesena hodne, ale ted mam prisernej abstak a uz...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY