DISKUZE K ČLÁNKU Vzpomínáme: Nikita (2010-2013)

ragelly

Cool level: 147
Bo

OFF-LINE
Bez nadpisu
28.12.2013 / 22:05:50 (hodně dávno)
Pro mě to byl nesmírně zábavný seriál, u kterého jsem se těšila na to, co přinese každý další díl. Spiknutí, akci i propletenost děje miluju, takže Nikča v tomhle ohledu byla pro mě ideál. A finále dokonalý, vůbec jsem to nečekala, ale skvěle to do sebe nakonec zapadlo :)
kate23

Cool level: 32
Debra Morgan

OFF-LINE
Bez nadpisu
28.12.2013 / 22:13:07 (hodně dávno)
Mě se nová verze Nikity líbila stejně jako ta starší :-) co se týče příběhu tak o chlup ta nová, ve starší verzi se mi víc líbil Michael :-) Mrzí mě že skončila jen po 4 sériích.
Alias

Cool level: 10
sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger

OFF-LINE
Bez nadpisu
28.12.2013 / 22:51:24 (hodně dávno)

Mescalamba napsal(a):

Asi úbytek IQ v USA končinách. Nic překvapivého. :D I když ne že by Nikita byl nějakej zázrak, jen prostě docela dobrej seriál (na produkci CW vlastně docela dost dobrej).

Tak na CW to bol úplny unikát.
Samozrejme sú kvalitnejšie seriály, ale nedá sa tabuľkovať žánry dokopy, hoci je to populárne. Zo špionážneho žánru bola Nikita skvelá. Zábava a napätie, ktoré si priaznivec žánru vychutná. Preto nechápem, či žáner vymiera, alebo čo spôsobilo tak nízku sledovanosť.

Iste, mnoho seriálov stráca kvalitu, keď ich previerajú dookola po ôsmu, či deviatu sériu, ale tento seriál ešte potenciál mal, žiaľ divákov nie. A vzhľadom na jeho kvalitu a aj všeobecne pozitívne hodnotenia na internete buď zomiera žáner, alebo mi dôvod uniká, pretože priaznivci Bonda, Jacka Rayna a Bournea nemajú v seriálovej tvorbe veľmi veľa možností.
A už im stačila len jedna 22 dielna séria pre syndikáciu a ďalšie zisky (tak to bolo v letnom článku o sledovanosti :) ).
Ale aspoň že to ukončili. Aj keď 6 dielna séria je extra netradičné na USA tvorbu, ale rozhodne má za to u mňa CW plusko. Mnoho staníc by si mohlo dovoliť aspoň dve, tri časti, či dvojdielny TV film pre ukončenie neukončených seriálov, ale bez hanby otvorenými koncami ukazujú divákom prostredník.

Adi

Cool level: 23
Denholm

OFF-LINE
Bez nadpisu
28.12.2013 / 23:55:19 (hodně dávno)
Na tento seriál jsem narazila náhodou v roce 2012 na facebooku, když jsem se nudila a většina lidí mi poradila at' se na Nikitu kouknu. Nikdy nebudu tohohle rozhodnutí litovat, během pár epizod se mi totiž Nikita dostala pod kůži a já najednou během pár dní viděla kompletní dvě série a netrpělivě očekávala třetí. Musím říct, že na to, že byl seriál vysílán právě na CW, se jedná o seriál, který měl potenciál a který svou akcí předčil i některé akční filmy. Obsazení Maggie, kterou jsem znala jen z MI mne utvrdilo v tom, že casting dělal někdo, kdo v tom umí chodit. Bude se mi Nikitě stýskat, přeci jen to byl seriál na sobotní dopoledne, vzhledem k tomu že byl vysílán v pátek v noci. No, vše jednou končí a bohužel i Nikita je již ted' pohřbená na hřbitově seriálů. :(
"Don't study, be happy!!"
Illyria

Cool level: 19
Černá zmije

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.12.2013 / 02:53:36 (hodně dávno)
Mne to bude chybet,ale jsem rada za hezke zakonceni a jak jsem jiz psala vedle v clanku, to finale nemelo chybu. Vypasovane na miru pro fanousky. Ja jsem si fakt myslela ze ji Michael pujde zabit... no skvele! A Amanda dostala co si zaslouzila.
Editováno: 1x | Naposledy: 29.12.2013 / 02:54:04
AdaW

Cool level: 31
des. Walter 'Radar' O'Reilly

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.12.2013 / 09:30:20 (hodně dávno)
Mně bude chybět moc, první dvě řady jsem milovala, ta třetí mě zklamala, že jsem ji dokonce přestala sledovat, ale nedávno jsem se k Nikitě zase vrátila a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Vážně mě mrzí, že už je konec, ale taky jsem moc ráda, že dostala důstojné zakončení :)
Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.
romana55@seznam.cz

Cool level: 9
Rajesh Koothrappali

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.12.2013 / 11:32:57 (hodně dávno)
Nikitu jsem si hodně oblíbila. Mrzí mě, že skončila. Ale je fajn, že seriál dostal dobré zakončení.
stonefire

Cool level: 13
Kenny McKormick

OFF-LINE
Bez nadpisu
29.12.2013 / 12:42:00 (hodně dávno)
Poslední dva díly jsem viděl najednou a finále bylo skvostný. Nikita je sice tak trochu guilty pleasure, je to CW, je v tom spousta mezer, ale stejně mě to bavilo. Ten úplný konec mi hodně připomněl Burn Notice, oba seriály tu budou chybět a náhrada v nedohlednu :( Maggie Q už pro mě asi navždy bude ta skutečná Nikita a v rerunech Pohotovosti bude Shane West prostě jen Michael v utajení, to má Neela smůlu ;)
dagsoftware

Cool level: 27
Bobby Singer

OFF-LINE
Bez nadpisu
31.12.2013 / 11:40:40 (hodně dávno)
Posledná časť bola fajn. Už som asi tak paranoidný, že mi bolo jasné, že to bolo len predstavenie, to v dome, a že je šetko inak.
ZEMAN ZNOVU 2018
misulka78

Cool level: 12
Dale

OFF-LINE
Wow
1.1.2014 / 10:31:50 (hodně dávno)
Rozhodně jeden z nejlepších seriálů CW. Tohle se vám povedlo! :)
Mišulka78. Fanatik, fanoušek, divák. Sakra. To zní divně.
Salem

Cool level: 14
Emma Swan

OFF-LINE
Bez nadpisu
1.1.2014 / 16:29:53 (hodně dávno)
hele a to má Amanda v těch poutech infuzi, nebo jak ji budou krmit?
Go GOATS

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smailících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.