Facebook Twitter E-mail
11. ledna 2011

Glee čekají velké návraty!

První se týká americké herečky Gwyneth Paltrow, ta si v seriálu zopakuje svou roli Holly Holliday. Na jaře by se měla objevit ve dvou epizodách 2. řady a zřejmě mezi ní a Willem Schuesterem přeskočí jiskra. Spolutvůrce seriálu Ryan Murphy řekl: „Gwyneth se vrací na dvě epizody a to 15. a 16. Vrací se hlavně kvůli Willu Schuesterovi. Ti dva se v reálném životě stali opravdu dobrými přáteli. Mezi nimi je taková zvláštní chemie. Gwyneth se vrátí jako učitelka sexuální výchovy. Píšeme si spolu e-maily, co by Gwyneth vlastně měla zpívat. Snažíme se vymyslet něco fantastického.“

Další návrat se týká extravagantní americké zpěvačky Lady GaGa. Její singl “Born This Way“ ještě ani nevyšel (13. 2. 2011) a Ryan Murphy už uvažuje o tom, že tuto píseň použije v nějaké březnové nebo dubnové epizodě. Měl by ji zpívat Dave Karofsky (Max Adler) tyran, který si nechce přiznat svou homosexualitu. Ryan Murphy si myslí, že tato píseň bude hymnou. „Glee je především optimistická show a myslím si, že charakter jako Dave Karofsky by to mohl trochu změnit, provést něco temného pít alkohol nebo brát prášky. Ale také mám Maxe i jeho postavu v seriálu rád, chci, aby jeho postava zažila šťastný konec. Takže se ještě musím rozhodnout, jak to všechno bude, ale jediné co vím je, že celou epizodu věnujeme “Born This Way“.

A ještě jeden velký návrat – Kristin Chenowth se vrátí jako April Rhodes. Objevit by se měla v několika posledních epizodách.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
hodně dávno
To by mě pěkně naštvalo!
Ildus
hodně dávno
Jak můžou vědět jak ta písnička Born this way zní, nebo jaký má text, když...
Frozen99
hodně dávno
Toť otázka :) taky mě to zarazilo...Lady GaGa o tomhle songu prohlašuje...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY